Nisan 24, 2022

Milyonerler Bu Metaverse Coin’i Alıyor: Yoğun Biriktirme Var!

WhaleStats verilerine göre, BNBChain üzerinde bulunan en büyük 100 kripto balinası, kripto para birimi dünyasındaki fiyat dalgalanmalarından yararlanıyor ve büyük miktarda Radio Caca (RACA) biriktiriyor.

Web sitesine göre, yoğun alımların sonucu olarak RACA, piyasanın en büyük cüzdanları olan BNB Chain balinaları tarafından STEPN ve MBOX‘ın ardından en çok satın alınan üçüncü kripto para birimi olarak yerini aldı. RACA’nın piyasa değeri, bu işlemlerin sonucunda 620 milyon dolara yükseldi ve yine alımlar projeyi kripto para birimleri sıralamasında ilk 200’e (156. sırada) yerleştirdi, BNB Chain’de bulunan projeler arasında ise en büyük altcoin‘lerden biri haline getirdi.

radio caca

BNB Master’ın verilerine göre, bu satın alımlar ayrıca RACA’nın son 24 saat içinde BNB Chain’de en çok işlem gören tokenlerden biri olmasına yardımcı oldu. Siteye göre RACA, 31 milyon dolarlık işlem hacmiyle BNB Chain’deki en çok işlem gören ilk 3 token arasında yer aldı.

bnb master

Radio Raca nedir?

Ağustos 2021’de piyasaya sürülen Radio Caca (RACA), 2022’de patlama olasılığı yüksek olan bir başka kripto para birimidir. Radio Caca, oyunlar, Metaverse’ler, dApp’ler ve bir Merkezi Olmayan Otonom Organizasyon’dan (DAO) oluşan sağlam bir ekosisteme sahiptir. Binance Smart Chain’de (BSC) başlatılan proje piyasaya sürüldüğü ay BSC’nin “En Değerli Üreticilerinden” biri seçildi.

Radio Caca’nın Metaverse’i, kullanıcıların keşfetmesine açık bir 3D tarayıcı içi deneyimidir ve The United States of Mars (USM) olarak adlandırılır. USM, diğer platformaların metaverse’ine benzer ancak araçlar, galeriler vb. gibi benzersiz konseptler içerir

Bunlara ek olarak Radio Caca, Metamon adlı blok zinciri tabanlı bir P2E oyuna sahiptir ve kullanıcıların oyunu oynamaları karşılığında ödüller kazanmalarını sağlar.

Radio Raca website

Metaverse coin’e olan ilginin nedeni nedir?

RACA’nın son zamanlardaki fiyat hareketleri ve balinaların ilgisi, Radio Caca’nın geçtiğimiz günlerde yaptığı çeşitli duyurularla bağlantılı olabilir.

RACA geçtiğimiz günlerde, yakında çıkacak olan Montega albümünün NFT olarak piyasaya sürülmesi için dünya çapında bir ikon ve ünlü bir hip hop sanatçısı olan French Montana ile bir işbirliğini duyurduğunda büyük bir ilgi çekmişti. Ayrıca ekip, Montana’nın 2D Montega Metaverse (2DMM) adlı albümünden ilham alan bir metaverse oluşturmak için yaklaşık 25 milyon dolar ayırdı.

Ayrıca Warren Buffett’in torunu olan Amerikalı sanatçı Nicole Buffett, geçtiğimiz günlerde Radio Caca’da (RACA) sanat yönetmeni olacağını duyurdu. Buffett, 2DMM’nin geliştirilmesine yardımcı olmak için doğrudan French Montana ve RACA geliştirme ekibi ile birlikte çalışacak.

Son olarak, kısa süre önce Radio Caca; Metamon oyunu için, yeni oyun mekaniğinin yanı sıra oyuncular için eğitim ve kazanım sistemi gibi çeşitli benzersiz özellikleri tanıtan güncellemeleri duyurdu.

Fiyat Tahmini

Kripto para birimlerinin değerine ilişkin önde gelen veri sağlayıcılarından biri olan Coinmarketcap tarafından yapılan bir analize göre, Radio Caca (RACA) hala yüzde 20’nin üzerinde bir yükselme potansiyeline sahip. Şu anda 0,00173 dolardan işlem gören RACA token, analistlere göre direnci 0,0024 dolarda kırana kadar yükselmeye devam edebilir. Siteye göre, RACA’daki son gelişmeler boğaların gücüyle birleştiğinde RACA’yı yeni bir zirveye taşıyabilir.

CoinMarketCap‘e göre:

“RACA iki tetikleme bölgesinin tam ortasında yer alıyor. Şu anda bullish görünüyor. … bir uç noktayı test eden altcoin’de alıcılar harekete geçti. Fiyatlandırmanın ideal olarak 0,0023 doları test etmesi gerekiyor. Bu büyük bir tedarik alanı, ancak önemli bir sipariş bloğunu belirlemek tüm bu gürültüden kurtulmamızı sağlıyor.”

Makale ayrıca, eğer fiyat 0,0024 dolara yükselebilirse, bir sonraki hedefin yerel en yüksek seviyeler dahil olmak üzere çok daha yüksek seviyelere çıkabileceğini de vurguluyor. Ancak bunun için piyasa devi metaverse coin’lere dikkat etmek gerekiyor.

“Metaverse ve NFT hype’ı hala hareket halinde olduğundan, bir sonraki boğa koşusu için bu alandaki bazı piyasa değeri devlerinin potansiyel fiyat dalgalanmalarını gözlemlemek en iyi fikir gibi görünüyor.”

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz

Kaynak : nulltx


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.