Mayıs 14, 2024

Analist Bu Altcoin’de %60’lık Ralli Bekliyor: Hedef 1 Dolar!


Kripto para piyasası, hızla değişen dinamikleri ve sürekli olarak yenilenen projeleriyle yatırımcılarına heyecan dolu bir dünya sunuyor. Bu dinamik ortamda, deneyimli yatırımcılar kapsamlı bir araştırma ve dikkatli bir analizle piyasadaki potansiyel fırsatları değerlendiriyorlar. Bu yatırımcılardan biri olan The Crypto Dog, kripto para piyasasında hızlı yükseliş potansiyeli gördüğü altcoin projeleri hakkında önemli değerlendirmelerde bulundu. Analist, piyasanın toparlanma sürecinde en hızlı ivmelenen varlıklar arasında yer alabileceklerini belirterek, özellikle Near (NEAR) ve AIOZ Network (AIOZ) projelerine odaklandı.

NEAR’a yönelik uzun vadeli bir yükseliş beklentisi içinde olduğunu ifade eden The Crypto Dog, NEAR’ın hala büyük bir potansiyele sahip olduğunu ve yatırımcıların bu projeye odaklanmalarının karlı olabileceğini vurguladı. “Bugün hala birkaç aylık NEAR pozisyonu almanın iyi bir hamle olduğuna inanıyorum. Kilitleyin ve takas etmeyin. NEAR, coin’lerin AI (yapay zeka) eğilimiyle birlikte göreceli güç göstermeye devam ediyor. Piyasa dönüştüğünde daha iyi performans gösterecek” dedi.

Bu yazının yazıldığı sırada NEAR 7.31 dolar seviyesinde işlem görüyor.

NEAR’a ek olarak, The Crypto Dog’un yakından takip ettiği bir diğer proje ise AIOZ Network (AIOZ). Bu projenin potansiyelini gören analist, bir süredir AIOZ’u dikkatle takip ediyor ve önümüzdeki aylarda da elinde tutmaya istekli olduğunu belirtiyor. Bu tutumunu desteklerken, AIOZ’un geçtiğimiz aylarda dalgalı bir seyir izlemesine rağmen, önümüzdeki dönemde toparlanarak daha güçlü bir performans sergileyeceğine olan inancını dile getiriyor.

“Son birkaç aydır dalgalanıyor, tekrar toparlanmalı ve piyasa geri döndüğünde daha iyi performans göstermeli. Daha büyük, daha uzun vadeli pozisyonlar alarak, işlem yapıyorum.”

Bu yazının yazıldığı sırada AIOZ, 0,778 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Yatırımcının radarındaki son altcoin, oyun odaklı kripto projesi Xai (XAI). Analiste göre XAI önümüzdeki haftalarda mevcut seviyelerden yaklaşık %60 oranında fırlayabilir.

“XAI’nin Haziran ayına kadar 1 dolara geri dönebileceğini düşünüyorum, şu anda iyi bir fiyatta gibi görünüyor. (Ben büyük bir yatırımcısıyım).”

XAI fiyat tahmini

Bu yazının yazıldığı sırada XAI’nin değeri 0,61 dolar.

Güncel piyasa hareketlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak : the daily hodl

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?