Mayıs 10, 2024

Bu Altcoin 10 Dolar Hedefi için Ralli Koşuşuna Başlıyor: İşte Mayıs Ayında Beklenen Seviyeler!


Son birkaç haftadır Helium fiyatı herhangi bir yükseliş sıçramasını devam ettiremedi. Ancak şu anda, HNT fiyat trendi 4,25 dolarlık destek seviyesinden dönüş yapıyor. Bu bağlamda alıcılar direnç trend çizgisini test ederek bir koparma hareketi için hazırlık yapıyor gibi görünüyor.

Günlük (1D) HNT fiyat tablosunda yükselen düşüş etkisi gözlemlenirken, piyasa genelindeki geri dönüşler koparma rallisi beklentilerini artırıyor. Bu geri dönüş, Helium’u 10 dolar seviyesine hızlı bir şekilde taşıyacak mı? Bu haberde bununla ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşabilirsiniz.

Helium Fiyat Performansı

Piyasa değeri 789 milyon dolar olan Helium, ilk 100 kripto para arasına zar zor giriyor. Ayrıca, son birkaç haftadaki düşüş etkisiyle, HNT fiyatı son 30 günde %11,28 oranında düştü. Bu, 2023’ün sonlarındaki kayda değer yükseliş trendini baltalıyor ve düşen bir kanal modeli oluşturuyor.

helium fiyat analizi

Helium fiyatı, 4,25 dolarlık destek seviyesinden %10’luk bir sıçrama yaparak ayı formasyonuna meydan okuyor ve kırılma olasılığını artırıyor. Boğa koşusu, genel trend çizgisine ve ölüm çaprazına karşı direniyor.

Şu anda, HNT fiyatı gün içinde %3,90’luk bir artışla 4,90 dolardan işlem görüyor ve 5 dolarlık psikolojik direnci aşmaya hazırlanıyor.

RSI göstergesi: Günlük RSI çizgisi hafifçe düşüş eğiliminde ancak yarı yol çizgisine yakın bir seviyede.

EMA’lar: Önemli olan 50 günlük (50D) ve 200 günlük (200D) EMA’lar arasında bir ölüm kesimi meydana gelme olasılığı yaklaşıyor.

HNT Fiyatı 10 Dolara Ulaşacak mı?

Tersine dönüş rallisi ivme kazandıkça, HNT fiyatı dönmeye ve yükseliş eğilimini geri kazanmaya hazır. Düşen kanalın kırılmasının eşiğinde, toparlanan piyasa yeni bir boğa koşusu olasılığını güçlendiriyor.

Fiyat hareketine göre, koparma ralliisinin, serbest bırakılan sıkışmış momentum ile 10 dolarlık zirveye ulaşması mümkün . Bununla birlikte, 6 ve 8 dolarlık tedarik bölgelerinde aşağı yönlü bir direnç mümkündür. Tersine, düşüşün devam etmesi 4,25 dolarlık desteği riske atacaktır.

Kaynak : CoinPedia

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?