Mayıs 15, 2024

Ali Martinez Bu Altcoin İçin %1660’lık Ralli Öngörüyor: Patlayıcı Büyüme Geliyor!


Kripto para dünyası, sürekli olarak değişen ve dönüşen bir ekosistemdir. Bu değişimlerin ve yeniliklerin ortasında, yatırımcılar ve analistler sürekli olarak piyasayı takip ediyor ve geleceğe dair tahminlerde bulunuyorlar. Bu bağlamda, kripto stratejisti Ali Martinez’in VeChain (VET) üzerine yaptığı tahminler, dikkat çekti.

Martinez, yakından takip edilen bir kripto stratejisti olarak biliniyor ve analizleri genellikle kripto para piyasasında büyük yankı uyandırıyor. Son dönemde yaptığı analizlerden biri de VeChain’in (VET) geleceğine dair oldu. Martinez, VET’in önceki döngünün pazar yapısını yansıttığını ve bu nedenle gelecek için büyük bir potansiyel taşıdığını belirtti.

Analiste göre, VET’in mevcut trendi takip etmesi halinde, altcoin’in yıl sonuna kadar %1.660’ın üzerinde şaşırtıcı kazançlar elde edebileceği öngörülüyor. Martinez’in değerlendirmesi, fraktalların VeChain’in (VET) bu yaz aylarında toparlanmaya hazır olduğunu ve sonbaharda potansiyel olarak patlayıcı bir büyüme yaşanabileceğini gösterdiğini iddia ediyor.

“Fraktallar, VeChain’in (VET) bu yaz toparlanmaya hazır olduğunu ve sonbaharda potansiyel olarak patlayıcı bir büyümenin gerçekleşeceğini gösteriyor.”

Ali Martinez VET tahmini

Analist yukarıdaki grafiğe göre, VET’in 2024’ün sonuna doğru 0,60 dolara kadar yükseleceğini tahmin ediyor gibi görünüyor. Yazının yazıldığı sırada VET 0,033 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Martinez’in radarındaki diğer altcoin, merkezi olmayan oracle ağı Chainlink (LINK). Yatırımcıya göre Tom DeMark (TD) Sıralı Göstergesi LINK için yükseliş sinyali veriyor. Yatırımcılar, tokenların potansiyel trend dönüşlerini tahmin etmek için TD Sıralı Göstergesini kullanır.

Martinez LINK için şunları söyledi:

“TD Sequential, Chainlink haftalık grafiğinde bir satın alma sinyali sunuyor ve bu da LINK’in bir ila dört hafta süren bir yükseliş yaşayabileceğini gösteriyor.”

Ali Martinez LINK tahmini

Bu yazının yazıldığı sırada popüler altcoin 13,07 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Güncel piyasa hareketlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak : the daily hodl

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?