Mayıs 14, 2024

Akıllı Paranın Yüz Milyarlarcasını Aldığı Meme Coin Tarihi Zirvede!


Kripto para ve meme coin piyasasına damgasını vuran Pepe Coin, kısa bir süre önce yeni tarihi zirveyle dikkat çekti. Token, piyasadaki gelişmelere adeta meydan okuyarak dalgalanmalar kaydetse de genel eğilimini yüksek tutmayı başardı.

Kurbağa temalı meme token’ın kazandığı bu önemli yükseliş ivme devam ederken “akıllı para” olarak adlandırılan cüzdanların ilgisini dikkat çekti. On-chain verilere göre yakın zamanda ATH’ye ulaşan token, akıllı para adresleri tarafından 250,5 milyarlık yatırım aldı.

0x37… adresli cüzdan Binance’den 406,74 milyon Pepe Coin biriktirerek dikkat çekti. Buna karşılık, başka bir akıllı para adresi olan 0x647…., aynı borsaya 250 milyar PEPE transfer etti.

0x647 adresinin, coin piyasaya sürüldükten sadece bir gün sonra Pepe Coin biriktirdiğini belirtmek gerekir. Başlangıçta 0,51 ETH ile 475 milyar PEPE biriktiren adres, bugüne kadar 2084x ROI ile 468 milyar PEPE sattı. Bu adres hala 7,25 milyar coin değerinde önemli miktarda token bulunurken, yatırımcılar yükseliş beklentisini devam ettiriyor.

Pepe Coin Fiyatı Yeni ATH’ye Yükseliyor

Pepe Coin fiyatı son 24 saatte %19,68 yükseldi ve 0,00001005 dolardan işlem görüyor. 24 saatin en düşük ve en yüksek değerleri sırasıyla 0,00000831 ve 0,00001028 dolar. Değerinden bir sıfır atarak, meme madeni para anıtsal bir başarı elde etti, ancak bu seviyeyi koruyup koruyamayacağı konusunda spekülasyonlar ortaya çıkıyor. 24 saatlik işlem hacmi ise %280,38 artışla 2,11 milyar dolara ulaşarak manşetlerde yer almasına yetti.

Kaynak : Coingape

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?