Reklam
x
bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 62,492.74 3.97%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,343.48 4.25%
xrp
XRP (XRP) $ 0.536907 1.31%
solana
Solana (SOL) $ 151.79 4.44%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.43356 0.03%
avalanche-2
Avalanche (AVAX) $ 26.78 3.17%
polkadot
Polkadot (DOT) $ 6.34 1.29%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.117115 3.67%
shiba-inu
Shiba Inu (SHIB) $ 0.000018 2.93%
matic-network
Polygon (MATIC) $ 0.532325 1.48%
chainlink
Chainlink (LINK) $ 13.79 4.67%


Hakkımızda

KoinFinans olarak faaliyetlerine 2018 yılında başladık. Üniversite öğrencilerinden oluşan ekibimizle bitcoin veya kripto para ile ilgili haberleri ve bilgileri derleyen bir platformuz.
Bitcoin, ethereum, litecoin, ripple ve benzeri kripto paralar hakkında Türkiye ve dünyadaki gelişmeleri Türkçe dilinde yayınlıyoruz. Ayrıca Blockchain kayıt listesi teknolojisi ile ilgili bütün gelişmeleri ve haberleri de takip ediyoruz.

KoinFinans olarak bitcoin, kripto paralar ve Blockchain teknolojisini yakından izliyoruz. Bu alandaki haberlerimizin dışında analizler yaparak, yatırımcılara yol gösteriyoruz. Ayrıca, sektörü canlı tutan bilgiler, makaleler ve blog yazıları ile de bitcoin ve kripto paralar konusunda uzmanlaşmak isteyenlere bilgi desteği sağlıyoruz.

Paylaştığımız haberler ve bilgiler, Türkiye’de kripto para sektörüne katkı sağlıyor. Sektördeki anlık gelişmeleri Türkçe dilinde haberleştirerek, estetik bir tasarımla takipçilerimizin hizmetine sunuyoruz.

KoinFinans; kripto para dünyasını keşfetmenize yardımcı oluyor. Kripto para yatırımları, para transferi teknikleri, bu alandaki ulusal ve uluslararası analizler ve sektördeki trendler hakkında haber ve bilgi sağlıyoruz.

Bitcoin, ethereum ve litecoin kurlarını da anlık olarak görebileceğiniz KoinFinans, son dakika kripto para gelişmelerinden de haberdar ediyor. Bitcoine dahil olan şirketler, bitcoin.com’un Türkiye ve dünyadaki faaliyetleri, aylık ve haftalık kripto para verileri ve analizleri gibi onlarca bilgi ve haberi sitemizde bulabilirsiniz.

Kripto para alanında doğru ve kaliteli haberleri sizin için seçiyoruz. Kişi, kurum ve kuruluşlara haber ve bilgi desteği veriyoruz. Yanıltıcı veya tereddüt bırakan bilgileri değerlendirerek, en doğru şekilde haberleştirilmesini sağlıyoruz.

Türkiye’de kripto paranın geleceğindeki gelişmeleri öngörerek hareket ediyoruz. Ülkemiz insanının bu alandaki yatırımlarına doğru bilgilerle katkı sunmayı hedefliyoruz.
Bitcoin ve kripto para yatırımları öncesi mutlaka KoinFinans ile tanışmalısınız!
Bol kazançlı koinler…

Vizyonumuz

“Kripto para” sektöründe Türkiye ve dünyadaki gelişmeleri takip ederek, Türkiye’de bu alanda faaliyet yürüten kişi, kurum ve kuruluşlara haber ve bilgi desteği sağlamaktır

Misyonumuz

  • Kripto para hakkında merak edilen tüm soruları doğru bilgilerle cevaplamak,
  • Bitcoin alanında dünyadaki gelişmeleri takip ederek Türkiye’de kripto para ile ilgilenen toplulukların anında haberdar olmasını sağlamak,
  • Kripto para ve Blockchain’in Türkiye’deki sunucularını bir çatı altında toplamak,
  • Yatırımcıların kripto para hakkındaki sorularına cevap sağlamak,
  • Blockchain ve kripto paraların geleceğinin ne kadar parlak olduğunun anlaşılmasını sağlamaktır.