Mayıs 14, 2024

Meme Coin 15 Milyarlık Dev Yakımla Yatırımcı Akınına Uğradı!


Floki Inu fiyatı bugün ortalama %10 yükselerek önemli bir ilgi artışı gördü. Meme coin sektörünün öncülerinden Floki, sektördeki iyileşmenin devam edeceğine dair sinyaller veriyor.

Floki Inu’nun arkasındaki merkezi olmayan özerk kuruluş Floki DAO, kısa süre önce 15 milyarın üzerinde token’ı dolaşımdan kalıcı olarak kaldırmayı amaçlayan önerisiyle dikkat çekti. Bu duyuru, meme coin‘in ilerideki fiyat hareketi için iyimser piyasa duygularını körükledi.

X’te yayınlanan bir açıklamada, DAO’nun önerisinin 15,24 milyar FLOKI token’ı yakmayı amaçladığını gösteriyor. Bu bağlamda DAO, kara listeye alınmış bir cüzdandan kurtarılan tokenlerin, iyi niyet jesti olarak etkilenen cüzdana %1’inin iade edilmesi haricinde yakılmasını önerdi.

Bununla ilgili olarak, 2,8 milyon dolar değerindeki 15,40 milyar FLOKI, multisig’e aktarıldı ve karşılığında tokenlerin %1’inin etkilenen cüzdana iade edilmesi önerildi. Eş zamanlı olarak, teklif 15,24 milyar FLOKI’nin yakılmasını ve 154 milyon tokenin iade edilmesini amaçlıyordu.

Teklif şu ana kadar %99,84 lehte oy alırken ve ‘hayır’ oylarının toplamının %0,16 olarak kaydedildi. Bu da potansiyel olarak teklifin kabul edileceği anlamına geliyor.

floki inu ağında dev yakım teklifi

Fiyat son 24 saatte %10,37’lik bir artış kaydetti ve şu anda 0,0001917 dolardan işlem görüyor. Aynı dönemde işlem hacmi ise %328,22 artışla 506,27 milyon dolara yükseldi.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?