Nisan 24, 2024

Pi Coin, Kullanıcılarına Resmen İlan Etti! Pi Coin Alternatifi Bu Coinler 10x Yapabilir mi?


Son güncellenme : 25.04.2024 - 13:30

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, okuyucular herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Pi Network, kripto para birimi topluluğu içinde büyük ilgi görmeye devam ediyor. Doğrudan telefondan madencilik yapmaya yönelik benzersiz yaklaşımı ve meşru bir ödeme projesi olma potansiyeli ile önemli bir takipçi kitlesine sahip oldu.

X’de yaptıkları açıklamada ekip, Pi Network uygulamasında kimlik doğrulaması yapan kullanıcı sayısının 10 milyona ulaştığını belirtti. Kimlik doğrulaması, kullanıcıların fotoğraflı kimliklerini göndermelerini ve kamera önünde canlılık kontrolünü içeriyor. Başvurunun ardından kimlik, başvuru bölgesindeki diğer uygun şekilde doğrulanmış kullanıcılar tarafından onaylanıyor. Katılım sayesinde kullanıcılar, PI tokeni kazanma şansına da sahip oluyor.

Pi Network resmi olarak 2019’da kuruldu ve kendisini “telefonunuzda madencilik yaparak çıkarabileceğiniz ilk dijital para birimi” olarak konumlandırdı. Ağı, her ikisi de Stanford mezunu olan Nicolas Kokkalis ve Chengdiao Fan kurdu. Fan, insan davranışı ve sosyal bilişim üzerine odaklanırken, Kokkalis’in bilgisayar bilimi ve dağıtılmış sistemler konusunda uzmanlığı var.

Pi Network, şu anda ‘kapalı’ bir ana ağda, yani temelde özel bir defterde çalıştırılıyor. Proje, 15 milyon KYC öncüsüne ulaşmak da dahil olmak üzere belirli koşullara ulaştıktan sonra bu yıl defteri halka açmayı planlıyor.

Sponsorlu içerik tarafından aktarılana göre, Pi Coin uygulamasının oldukça viral hale geldiği ve kişisel davetlerle popülaritesinin arttığı iddia ediliyor. Bu arada Pi Coin alternatifi üç coinin 10x yapma ihtimaliyle gündemde yer aldığı iddia ediliyor. Bitcoin Minetrix projesinin ön satışının sona ermesine bir haftadan az süre kaldığı belirtiliyor. DOGEVERSE, altı farklı blok zincirini bünyesinde birleştirmeyi amaçlıyor. 99Bitcoins platformunun ise, kripto konusunda eğitim alanlara avantajlar sağlayacağı aktarılıyor. Bu sponsorlu yazıda, bu projelerin detayları aktarılıyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Bitcoin Minetrix (BTCMTX) – Ön Satışının Bitmesine 4 Gün Kalan Madencilik Projesi

Bitcoin Minetrix token satın alma işleminin, “stake-to-mine” konsepti ile madenciliğe yeni bir bakış açısı getireceği iddia ediliyor. Bitcoin madenciliği büyük bir yatırım ve teknik bilgi gerektiriyor ve bu nedenle birçok kişi madencilikten uzak durmayı tercih ediyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Bitcoin madenciliği sürecini pratik olarak demokratikleştiren Bitcoin Minetrix’in çözümüyle, bu madencilik etkinliği daha kolay erişilebilir hale geliyor. Yani, Bitcoin Minetrix, kripto madenciliğinin yeni şartlarını belirliyor.

Sunduğu sistem sayesinde herkes, yüksek bir teknik uzmanlığa veya büyük bir yatırım sermayesine ihtiyaç duymadan madencilik sektörüne katılabiliyor. Proje katılımcılara önemli ödüller de sunduğu için hepsi bu kadar değil.

Bitcoin Minetrix’in yenilikçi staking modeli, yatırımcılara yerel token BTCMTX’i stake ettiklerinde BTC ödülleri sağlıyor. Proje, pahalı madencilik ekipmanı satın almayı önlediği ve karmaşık ayarları basitleştireceğini iddia ediyor. Bu sebeple, yatırımcılara, BTC’ye sahip olmanın hiç bu kadar kolay olmadığını aktarıyor.

Bitcoin Minetrix token incelemek için tıklayın.

Dogeverse (DOGEVERSE) – Dünyanın İlk Çok Zincirli Gezgin Köpeği

DOGEVERSE token satın almak, daha düşük ücretlere ve daha hızlı işlem işlem sürelerine sahip zincirleri seçebilmeyi sunabilir. DOGEVERSE tokeninin birden fazla blok zinciri ağında başlatılması, esnek ve verimli, kullanıcı merkezli bir platform oluşturuyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

DOGEVERSE, çoklu zincir uyumluluğu sunarak geleneksel meme coinlerin kalıplarını kırmayı amaçlıyor. Ethereum veya Solana gibi tek bir blok zinciri ile sınırlı olan çoğu meme coinin aksine DOGEVERSE geniş bir erişimi hedefliyor. Token; Ethereum (ETH), BNB zinciri (BNB), Polygon (MATIC), Solana zinciri (SOL), Avalanche (AVAX) ve hatta Base (BASE) üzerinde mevcut.

Aktarılana göre bu kadar başarılı bir ön satışın nedeninin, DOGEVERSE’nin blok zinciri topluluklarını birbirine bağlama konusunda devrim niteliğinde bir yaklaşım getirmesi olduğu düşünülüyor. Proje, ön satışında çok kısa sürede neredeyse 10 milyon toplamayı başardı. Hızla devam ön satışı, 0.000301 dolarlık fiyatıyla meme coin severlerin ilgisini çekiyor.

Ayrıca proje, kripto meraklılarını Doge temalı meme coinlere olan ortak tutkuyla birleştiriyor. Yatırımcılar, meme coin projesinin DOGEVERSE tokenlerinin Solana ve Polygon gibi blok zinciri platformları arasında sorunsuz bir şekilde hareket etmesine olanak sağlamayı amaçlamasını da beğeniyor.

Bununla birlikte, yeni meme coinin etrafındaki heyecanı artıran şey, kripto fenomenlerinin tokenin gelecekteki büyüme konusunda oldukça iyimser olmaları. ClayBro ismiyle tanınan ünlü kripto yorumcusu, kendi Youtube kanalında tokenin özelliklerini incelediği bir video paylaştı ve ön satışlarda 10 milyona yaklaşıldığını müjdeledi.

DOGEVERSE token incelemek için tıklayın.

99Bitcoins (99BTC) – Öğren-Kazan Konsepti ile Öne Çıkan Platform

99Bitcoins token satın almak, kripto topluluğuna fayda temelli bir yaklaşım getirerek önemli bir eğitim ve bilinçlendirme aracı olabilir. 99Bitcoins, kripto dünyasını anlamak isteyen herkes için kaynaklar sağlayan ve eğitim odaklı bir platform. Token, bu platformun desteklenmesine ve daha fazla yatırımcının kripto para birimleri hakkında bilgi sahibi olmasına katkıda bulunmasına yardımcı oluyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

2013 yılında kurulan 99Bitcoins, önde gelen kripto medya platformu olarak uzun ve saygın bir geçmişe sahip. Yakın zamanda yeni bir deneyim kazanmak isteyen şirket, düşük değerli altcoin 99BTC’yi piyasaya sürdü.

Platform, Ethereum üzerinde yapılabilen staking ile pasif gelir elde etme potansiyeli sağladığı aktarılıyor. Canlı web seminerleri aracılığıyla piyasa uzmanlarından bilgi edinme seçeneğini de sunuyor.

99Bitcoins token incelemek için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : Bitcoin Minetrix, DOGEVERSE, 99Bitcoins
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 1 )

Sizde yorumunuzu ekleyin, görüş bildirin.

  • İbrahim körün

    Pi network halen kyc onayımı tamamlamadi neden bukadar uzun sürüyor pi coin ile 2.5 yıldır uğraşıyorum bu kyç bukar uzun sürüyor bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler

    Cevap Yazın