Nisan 5, 2022

Efsane Analist, NEAR ve Bu 4 Altcoin İçin Değerli Tahminler Yaptı!

Popüler kripto stratejisti Michaël van de Poppe, merkezi olmayan oracle ağı Chainlink (LINK), Ethereum rakibi Near (NEAR) ve üç diğer altcoin için tahminlerini paylaştı.

Van de Poppe, 580.200 Twitter takipçisine Ethereum‘dan daha iyi performans gösterecek bir altcoin bulmak amacıyla Ethereum’a (LINK/ETH) karşı Chainlink’e baktığını söyledi.

“Hâlâ LINK’in portföyünüzde olması gereken devasa bir şey olduğunu düşünüyorum.”

Van de Poppe’nin yukarıdaki grafiğine bakıldığında, LINK/ETH çifti bir yıldan fazla bir süredir aşağı yöneldikten sonra istikrar kazanıyor gibi görünüyor.

Sırada, Van de Poppe’nin yükseliş ivmesi oluşturmaya başladığını söylediği akıllı sözleşme platformu Near var. Analist altcoin için şunları söyledi:

“Dip fırsatını elde tutmak ve potansiyel satın alma fırsatı için çok önemli destek: 14 dolar civarında bir alan. Direnç noktaları: 18 dolar ve 20 dolar bölgesi.”

Altcoin NEAR

Trader’ın listesindeki bir diğer altcoin ise, Fungible olmayan token (NFT) pazarı LookRare’in yerel token’ı olan LOOKS. Van de Poppe’ye göre, LOOKS şu anda 2 ile 3.50 dolar arasında geniş bir aralıkta işlem görüyor.

“Burada 3.50 dolarlık seviyenin etrafında net bir direnç noktası bulunabilir. 2 dolarda net bir destek noktası bulunabilir. Günlük zaman dilimine bağlı olarak, (bu seviyelerin) arasında.”  

Trader ayrıca Reserve Rights Token’ı (RSR) da inceledi. Van de Poppe, potansiyel bir kırılma noktasında olduğunu belirttiği Bitcoin (RSR/BTC) karşısında RSR’nin fiyat hareketini izlediğini belirtti.

“Bu noktada çok basit bir tablo.”

Van de Poppe’nin yukarıda yer alan grafiğine göre, RSR/BTC’nin yükseliş ivmesini sürdürmek için 0.00000005 BTC’de (0.023 dolar) yer alan direnci desteğe dönüştürmesi gerekiyor. Aksi takdirde, paritenin 0.017 dolar değerinde 0.00000037 BTC’ye düzeltme yaşayabileceğini tahmin ediyor.

Analistin radarındaki son altcoin, ses dosyaları için merkezi olmayan bir paylaşım ve akış protokolü olan Audius (AUDIO). Van de Poppe, AUDIO için yükselişin devam edeceğini tahmin ediyor.

“Bu iyi görünüyor. Hatta 2.25 dolara doğru devam edebilir. Bu sefer dip alımlar için 1.25 doları takip ediyorum.”

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : daily hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.