Şubat 20, 2024

Binance’in Listelediği Pixel Yüzde 1400 Arttı! Binance’te Listelenebilecek Coinler Hangileri?


Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Önde gelen küresel kripto para borsası Binance, Pixels’i (PIXEL) geniş kripto yelpazesine dahil ettiğini duyurdu. Borsanın kullanıcıları artık PIXEL’i, USDT ve Bitcoin dahil olmak üzere desteklenen varlıklarla satın alabilecek.

Binance verilerine göre PIXEL 0,04 dolar seviyelerinden piyasaya sürüldü. Ancak açılışını yüzde 1.400 yükselişle 0,598 dolar seviyelerinden yaptı. Daha sonra bir miktar geri çekilen PIXEL yazım esnasında 0,5917 dolardan işlem görüyor.

Stratejik genişlemesi, PIXEL’i Binance Simple Earn ve Binance Convert’e dahil etmenin yanı sıra; Binance Margin, Binance Futures ve Binance Auto-Invest ile yapılacak entegrasyonları içeriyor. Bu geliştirmeler, Binance kullanıcılarına PIXEL için çeşitli tercih ve stratejilere hitap eden geniş bir yatırım yelpazesi sunmak üzere tasarlandı.

Pixels, Binance Launchpool platformundaki 46’ncı proje. Pixels Metaverse’de oyunculara ait çiftlikler ve evler olan Farm Land NFT’leri ile oyna-kazan (P2E) özelliğini birleştiren bir ekosisteme sahip. Ronin Network üzerinde oynanan sosyal bir Web3 oyunu olarak geçiyor. Oyuncular ayrıca çiftliklerini oyun ilerlemelerine göre özelleştirebiliyor.

Sponsorlu içerik tarafından aktarılana göre, Binance’de listelenebilecek coin arayan kripto yatırımcıları Bitcoin Minetrix ve Meme Kombat projelerine göz atıyor. Bitcoin Minetrix herkes için kripto madenciliği anlayışını savunurken Meme Kombat, meme kültürünü ve oyun dünyasını kripto potasında eritiyor. Bu sponsorlu yazıda projelerin detayları aktarılıyor.

Bitcoin Minetrix (BTCMTX) – Bitcoin Madenciliğini Yeniden Canlandırmayı Amaçlayan Coin Projesi

Bitcoin Minetrix token satın alma, madencilik alanını dönüştürmeyi amaçlayan yenilikçi bir proje olarak biliniyor. Enerji verimliliği ve kullanıcı dostu BTC madenciliği vurgusuyla tokenleştirilmiş bir bulut madenciliği platformu olarak ortaya çıkıyor.

Geleneksel Bitcoin madenciliği sıradan kullanıcılar için zorluklar yaratıyor. Ancak BTCMTX madencilik alanını her seviyeden yatırımcı için dengelemeye çalışıyor. Herkesin dünyanın en büyük kripto para biriminin madenciliğine katılabilmesine ve BTCMTX tokeni üzerinde staking ödülleri kazanmasına olanak tanıyor. Bu yaklaşım, BTC madenciliğine erişilebilirliği artırmayı umuyor.

Bitcoin Minetrix yol haritası, uzun vadeli ilerleme için kapsamlı bir yaklaşım sergiliyor. Ön satıştan sonraki hedefler arasında borsa listeleri, pazarlama kampanyaları, ekibi genişletme, masaüstü ve mobil uygulamalar oluşturmak yer alıyor. Bulut madenciliği şirketleriyle devam eden görüşmeler, ekibin temel staking ve madencilik işlevlerini başlatmaya odaklanmasıyla umut verici bir büyüme potansiyeli de ortaya koyuyor.

Proje, güvenlik ve şeffaflığa dayanan bir itibar inşa ediyor. MetaMask gibi Ethereum uyumlu cüzdanlar aracılığıyla kullanıcılar, ekosistem içindeki BTCMTX tokenlerini kolayca edinebilir ve staking’den faydalanabilir.

Bir Minedrop etkinliği düzenlemeyi planlayan ekip, 30 bin dolar değerindeki ödülü 10 kişiye bölüştürecek. Web sitesinde etkinlik için geri sayım sayacı bulunduran proje, etkinliğe katılım için 6 farklı yöntem sunuyor.

Bitcoin Minetrix’in yakın vadeli geleceği, benzersiz Stake-to-Mine mekanizmasıyla umut vaat ediyor ve ilk yatırımcıların ilgisini çekiyor. BTCMX token, 0.0135 dolardan yatırımcılara sunuluyor. Tokeni satın almak isteyenler ETH, USDT, BNB, MATIC veya kart kullanabilirler.

Bitcoin Minetrix token incelemek için tıklayın.

Meme Kombat (MK) – Deneyimli Ekibe ve Cazip Staking Oranlarına Sahip Meme Coin Projesi

Meme Kombat token satın alma, cazip staking teklifleri ve ilgi çekici oyun sistemiyle yatırımcıların dikkatini çekiyor. Meme Kombat, meme karakterleri ile oyun ve kripto dünyasını birleştirmeyi amaçlayan bir meme coin projesi. MK token ile kullanıcılar platformda oyun oynayabilecek. Yüksek oranlı staking imkanı elde edebilecek.

Meme Kombat, meme kültüründen ve savaş oyunlarından benzersiz bir kombinasyon sunuyor. Kullanıcılar için ilgi çekici ve eğlenceli bir deneyim ortamı yaratıyor. Savaş Arenası rekabetin son derece yoğun geçeceği bir yer olarak planlanmış. Yapay zeka, meme karakterlerinin eşleştirilmesi için de kullanılacak. Böylece oyun, kullanıcılar için adil bir şekilde potansiyel getiri imkanı sunabileceği iddia ediliyor.

Meme Kombat’ta oyuncular öncelikle meme karakterlerini seçiyor. Daha fazla MK tokeni kazanmak için meme dövüşlerine bahis oynayabilecekleri sürükleyici bir PvP (oyuncuya karşı oyuncu) savaş alanında yer alıyor. Platform, oyun deneyimini geliştirmek için yapay zeka destekli görsellerden yararlanıyor.

Meme Kombat teknik incelemesine göre savaş arenası farklı sezonlarda çıkacak. Fortnite gibi popüler çevrimiçi oyunlara benzer bir formatı benimsiyor. İlk sezon, ön satıştan kısa bir süre sonra yayınlanacak ve aralarından seçim yapabileceğiniz 11 meme jeton karakteri içerecek. Diğer sezonlarda karakter sayısı artabilir.

Projenin ekibi, sürekli yükseltmeler ve genişleme için projenin ana hatlarını çizdi. NFT analiz platformu North Technologies’in COO’su Matt Whiteman, bu ekibe liderlik ediyor. Meme Kombat, onun sektör bağlantılarından ve deneyimli rehberliğinden yararlanıyor. Ekip, topluluk katılımını vurgulayarak kullanıcı tercihlerini ön plana koyuyor. Projenin gelecek sezonları kullanıcı isteklerine göre şekillendirebilir.

Eylül 2023’te başlatılan Meme Kombat ön satışında 60 milyon token tahsis ediliyor. bu, toplam 120 milyon token arzının yüzde 50’sine tekabül ediyor. MK token 0.279 dolardan yatırımcılara sunuluyor. ETH, USDT, veye BNB kullanılarak satın alınabiliyor. Ön satışın çok yakında sona ereceği söyleniyor.

Meme Kombat token incelemek için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : Bitcoin minetrix, Meme Kombat
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?