Mayıs 14, 2024

Kripto Borsası OKX Bu Ülkedeki Hizmetlerini Resmen Duyurdu: İşte Detaylar!


Önde gelen bir küresel kripto para borsası ve Web3 teknoloji şirketi olan OKX, Avustralya’daki kripto borsa hizmetlerini resmen duyurdu. Bu genişleme, OKX için önemli bir dönüm noktasıdır. Çünkü artık tüm kullanıcılar için spot (anlık alım-satım) ticareti ve Avustralya’daki doğrulanmış toptan müşteriler için türev ticareti sunmaktadır. Özellikle OKX, Avustralyalı kullanıcılar için doğrudan Avustralya Doları (AUD) yatırma ve çekme işlemlerini kolaylaştıran en büyük küresel kripto borsası olarak öne çıkmaktadır ve Avustralya kripto topluluğunun ihtiyaçlarını karşılama konusundaki kararlılığını vurgulamaktadır.

OKX Avustralya Kullanıcıları için Geliştirilmiş Özellikler ve Pazar Erişimi

Avustralya’da OKX hizmetlerinin kullanıma sunulmasıyla birlikte, bölgedeki OKX kullanıcıları çeşitli gelişmiş özelliklere ve piyasa fırsatlarına erişim sağlıyorlar. Kullanıcılar artık çoğu Avustralya bankası aracılığıyla kolaylıkla AUD yatırabilir ve çekebilirken, spot ticaretin yanı sıra hızlı alım/satım, eşler arası (P2P) ve dönüşüm işlevlerine de erişebiliyorlar.

OKX Avustralya kullanıcıları ayrıca Simplex, MoonPay ve Banxa gibi üçüncü taraf platformlar aracılığıyla fiat para birimi ile kripto para satın alabiliyorlar. Platform, 170 kripto spot çifti ve popüler seçenekler arasında Bitcoin, Ethereum, Solana ve Tether (USDT) gibi toplam 85 token’ı içeren kapsamlı bir teklif sunuyor. OKX token tekliflerini genişletmeye devam ederken, Avustralyalı kullanıcılar en son eklemelerden haberdar olabilirler.

OKX Avustralya’nın Güvenlik ve Şeffaflık Taahhüdü

OKX Avustralya Genel Müdürü Jamie Kennedy, şirketin Avustralyalı kripto kullanıcılarına özelleştirilmiş, güvenli ve kullanıcı dostu bir platform sunma kararlılığını vurgulayarak açıklamalarda bulundu. Kennedy, önde gelen kripto para birimleri için bankacılık altyapısına ve AUD çiftlerine sorunsuz erişimin önemini vurgulayarak, OKX‘in uyumluluk ve güvenlik konusundaki kararlılığını vurguladı ve kullanıcılara güven verme misyonunu destekledi.

Ayrıca OKX, kripto endüstrisinde aylık Rezerv Kanıtı yayınlayan öncüler arasında yer alarak şeffaflık konusundaki bağlılığını bir kez daha teyit etti. Bu girişim, platformda tutulan kullanıcı fonlarının tam desteğini doğrulayarak OKX’in sektör lideri raporlama standartlarına bağlılığını pekiştirirken kripto topluluğu içinde güven ve şeffaflığı teşvik ediyor.

Kaynak : CoinGape

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?