Mart 28, 2024

Kusama (KSM) ve Filecoin (FIL) Sahipleri DeeStream (DST) Ön Satışını İnceliyor

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Şu an itibariyle, küresel kripto piyasa değeri 2,46T dolar seviyesinde ve son birkaç gün içinde %0,13 oranında artış gösterdi. Piyasa kapitalizasyonunda bir artış oldu, ancak hacimde% 11,80 oranında bir düşüş oldu. 2024 yılında, Satış Öncesi Yatırım, hedef kitlelerine birçok pazar yeniliğine izin verecek ve uzmanlar, amaçlanan kitle ile rezonansa gireceklerini umuyorlar.

Kusama (KSM) ve Filecoin (FIL) tokenleri sırasıyla 44,71 dolar ve 8,73 $dolar karşılığında alınabilir. Kripto ticareti alanında her iki tokenin de toplam token arzı 9 milyon dolar ve 1 milyar dolar olup, Filecoin (FIL) piyasa fiyatına rağmen daha büyük tarafta yer almaktadır ve bu da tokenin başarısının ticaret fiyatına bağlı olmadığını göstermektedir. Kusama (KSM) ve Filecoin (FIL) sahipleri, yayın projesi geleceği belirsiz olan DeeStream (DST) projesi ve ekibi hakkında araştırma yapıyorlar, riskleri analiz ediyorlar.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Kusama (KSM) tokenı hakkında kısa bir bilgi

Token, Polkadot’un vahşi kuzeni olarak tanımlanmaktadır ve geliştiriciler için ölçeklenebilir bir çerçeve sağlamak üzere tasarlanmış deneysel bir coin olarak kurulmuş bir piyasa tokenidir. Token, zincir üzerinde hızlı yükseltmelere olanak sağlayarak kendisini benzersiz bir pazar projesi olarak ortaya koymaktadır.

Mevcut fiyattan işlem görürken Kusama fiyatı %1,50’lik bir kayıpla yedi günlük bir düşüş yaşıyor. Piyasa kullanıcıları Kusama’nın (KSM) toparlanmasını ve düşüşten kurtulmasını umuyor. Analizimize göre, bu yokuş yukarı bir savaş olsa da, Kusama (KSM) için fethedilmesi imkansız bir savaş değil.

Filecoin (FIL) pazarda büyümeyi hedefliyor

Filecoin (FIL), özellikle kripto piyasasında bulunan birçok piyasa sorununu devrim getirme umuduyla çözmeyi hedefliyor. Ancak mevcut işlem seviyesinde, Filecoin (FIL) özellikle fiyat açısından geride kalıyor. Kripto yatırımcıları, ilginç araçlara ve işlevlere sahip platformlara ve tokenleriyle büyük yatırım getirisi sunanlara yatırım yapıyor.

DeeStream (DST) Geleceği Başarılı Olacak mı?

Sponsorlu içerik göndericisine göre geleceği belirsiz olan Deestream (DST), kullanıcılara akış ekosistemindeki seçenekleri keşfetme alanı öğretmek istediği iddia ediliyor. Platform, akış endüstrisinde devrim yaratmayı hedefliyor ve kullanıcılar bir hesap oluşturup içerik oluşturduklarında çabaları için ödüllendiriliyor. Para kazanma, hayranların hediyeleri ve abonelikleri bulunabileceği iddia ediliyor. Kesin değildir başarısızda olabilir risk bulunuyor.

İçerik göndericisine göre yeni yayın platformu, Kick ve Twitch gibi geleneksel platformlarla rekabet etmeyi amaçlıyor. Bu merkezi platformların aksine DeeStream (DST), kullanıcıların platform kararlarını vermelerine ve sansürsüz konuşma özgürlüğüne olanak tanıyan merkezi olmayan bir platform kurmak istediği iddia ediliyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

DeeStream (DST) tokeni resmi sitesinden incelemek için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski taşımaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : DeeStream
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?