Mart 28, 2024

Nisan Ayında Solana ve Cardano Yatırımcılarını Ne Bekliyor! Yeni Kripto Para Dikkat Çekiyor

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Bitcoin’in yarılanması beklentisiyle uzmanlar, 200.000 dolar’a ulaşabilecek cesur tahminlerle büyük bir boğa koşusu hakkında konuşuyor. Böylesine önemli bir olayın ardından dikkatler Solana (SOL) ve Cardano (ADA) gibi diğer kripto paralara çevrildi. Onlar da önemli kazançlar elde etmeye hazırlanıyor. Kripto dünyasındaki potansiyel değişimleri kavramak için analizimize dalın.

BlastUP Viral Oldu, Sadece Bir Ayda 3 Milyon Dolar Topladı

Sponsorlu içerik göndericisine göre Blast’ın önde gelen fırlatma rampası BlastUP, kısa süre önce çarpıcı çıkışıyla kripto dünyasında dalgalar yarattı ve sadece bir ayda 3 milyon dolar topladı. BlastUP projesi gelecekte başarılı olabilecek mi yoksa hayal kırıklığına mı uğratacak bilinmiyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

İçerik göndericisine göre BlastUP token sahipleri, Airdrop’a katılım, IDO’lara katılım için özel sadakat ödülleri ve stake etme yoluyla faiz kazanma gibi bir dizi ayrıcalıktan faydalanabilir.

BlastUP banner reklamı
reklam

Sponsorlu içerik göndericisine göre BlastUP, kripto dünyasındaki kalabalıktan sıyrılıyor. TVL’nin en büyük altıncı blok zinciri olan Blast tarafından desteklenen BlastUP, DApp girişimleri için bir fırlatma rampası olarak gerçek bir fayda sunuyor. Sloganı Daha hızlı büyü, daha çok kazan olan BlastUP, kendini blok zinciri girişimlerinin başarısını artırmaya adamıştır.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Bir Oyun Değiştirici Yakalayın: BlastUP Tokeni İncelemek için tıklayın

Solana’nın %813,96’lık Büyümesi

Solana altı ayda %813,96’nın üzerinde güçlü bir büyüme gösterdi, ancak geçmiş başarının her zaman gelecekteki sonuçları tahmin etmediğini unutmayın. Şu anki fiyatı 182,79$ ile ikinci direnç seviyesi olan 189,73 dolar’a yakın, bir geri çekilme olabilir. Yine de, 192,72 dolar’lık en yakın direnci aşarsa, daha fazla yukarı doğru hareket görebiliriz. Yatırımcılar, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 267,52 dolar’ı potansiyel bir gelecek hedefi olarak değerlendirirken, alım ya da satım eğilimlerindeki değişimleri izlemelidir.

Basit Hareketli Ortalama göstergelerinden gelen son sinyaller karışık bilgiler sunuyor. 117,89 dolar’daki 100 günlük SMA alım önerirken, 183,09$’daki 10 günlük SMA satış öneriyor ve bu da kısa vadeli oynaklığı yansıtıyor. Uzun vadeli yatırımcılar için 100,87 dolar ve 76,03 dolar’lık kilit destek seviyeleri ilgi çekici alanlar olabilir. İyimserliği ihtiyatla dengeleyerek, büyüme için yer var ancak özellikle MACD’nin gösterdiği gibi satış baskıları artarsa risksiz değil.

Cardano’nun %157’lik Büyümesi: Momentum ve Önümüzdeki Riskler

Cardano son altı ayda %157,03’lük etkileyici bir artışla büyüme gösterdi. Şu anki 0,64 dolar’lık fiyat, 10 günlük hareketli ortalama olan 0,636 dolar’ın hemen üzerinde yer alıyor ve kısa vadeli istikrarlı bir ivmeye işaret ediyor. Ancak, 0,751 dolar’lık en yakın direnç kısa vadeli kazançlar için bir engel teşkil edebilir. Uzun vadede, önceki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,16 dolar, piyasanın Cardano’nun gelişimini ve faydasını desteklemesi halinde önemli bir değer kazanma potansiyeline işaret ediyor.

Dikkat edilmesi gereken nokta, mevcut fiyatın en yakın destek seviyesi olan 0,516 dolar’a dirençten daha yakın olmasıdır. Bu yakınlık, özellikle kısa vadeli yatırımcılar için önemli olan destek seviyesinin tutmaması halinde düşüş riskine işaret ediyor. Uzun vadeli yatırımcılar, olumlu olmasına rağmen potansiyel oynaklığı gösteren %8,29’luk bir aylık değişimi dikkate almalıdır.

Sonuç

Sponsorlu içerik göndericisine göre, SOL ve ADA büyüme kabiliyetleri sergilerken, güçlü Blast ekosistemine yeni giren BlastUP önemli vaatler sunduğu iddia ediliyor. Konsepti, onu kripto alanında bir adım öne çıkararak bilgili yatırımcıların dikkatini çektiği iddia ediliyor. Piyasa yukarı doğru bir yörüngede ilerlerken, BlastUP potansiyeli ile öne çıkmaktadır.

BlastUP tokenin resmi sitesinden incelemek için tıklayın.

Twitter hesabı için tıklayın.

Telegram hesabı için tıklayın.

Discord hesabı için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : BlastUP
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?