Mayıs 14, 2024

Shiba Inu Fiyat Analizi: Hazır Olun, SHIB için Bu Tarihlerde %240’lık Ralli Kapıda!


Son güncellenme : 14.05.2024 - 18:42

Shiba Inu (SHIB) son dört yılın en iyi performans gösteren varlıkları arasında yer aldı. Ağustos 2020’deki lansmanından Ekim 2021’deki tüm zamanların en yüksek seviyesine kadar, SHIB’in fiyatı yüzde birçok milyon arttı. Bu başarı, SHIB’in adını milyoner yapan bir varlık olarak sağlamlaştırdı. Ancak, popüler meme coin’in fiyatı 2021’deki zirvesinden bu yana zorlandı.

2022 ve 2023’teki cansız performansına rağmen, SHIB hayranlarının bu yıl bir sürprizle karşılaşması muhtemel. CoinCodex’e göre, SHIB’in fiyatının 11 Haziran 2024’te 0,00008009 dolara yükselmesi olası. Mevcut seviyelerden 0,00008009 dolara ulaşmak yaklaşık %240’lık bir büyüme anlamına gelecektir.

Changelly ayrıca önümüzdeki birkaç hafta içinde SHIB için yükseliş tablosu çiziyor. Platform, SHIB‘in 8 Haziran’da 0,00007734 dolara ulaşacağını öngörüyor. Bu mevcut seviyelerden 0,00007734 dolara ulaşmak yaklaşık %227,5’lik bir büyüme anlamına gelecektir.

Shiba Inu Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ne Zaman Ulaşacak?

SHIB, 28 Ekim 2021’de, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) kendi zirvelerine ulaşmadan birkaç gün önce tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,00008616 dolara ulaştı. SHIB’in fiyatı o zamandan bu yana yaklaşık %73 oranında düştü. Bitcoin (BTC) bu yılın başlarında tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşırken, diğer altcoinler yakın zamanda yeni bir zirveye ulaşma belirtisi göstermiyor. Ancak SHIB’in Haziran ayında 0,00008009 dolara ulaşacağı tahmin ediliyor. Varlık bu seviyeyi koruyabilirse, SHIB tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşana kadar rallinin devam etmesi olası.

Dahası, spot Ethereum (ETH) ETF’sinin SEC tarafından onaylanma olasılığı var. Bunun da piyasa çapında bir ralliyi tetiklemesi mümkün. Bu bağlamda birçok varlığın tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşması olası. Böyle bir gelişmenin, Shiba Inu’nun 2021 zirvesini geri kazanmasına yardımcı olması mümkün.

Kaynak : Watcher.guru

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?