Elon Musk’ın Favori Coin’i 25 Milyon Doları Aştı! Dogecoin Yatırımcılarının Radarına Girdi

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir tanıtım yazıdır. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdırlar.

Kripto dünyası bu yazı çalkantılı geçirdi. Birçok altcoinde büyük iniş ve çıkış kaydedildi. Bazı yatırımcılar ise bu zamanları daha düşük fiyatlardan kripto para satın almak için kullanıyor. Piyasa tekrar yükseldiği zaman para kazanacaklarını beklentisiyle yatırım yapıyorlar..

Yatırımcıların son zamanlarda konuştuğu kripto para birimlerinden biri Dogecoin (DOGE). Bilindiği gibi DOGE, Elon Musk’un tweet’leri sayesinde popüler oldu. Musk, geçen sene Twitter’ı satın aldıktan sonra DOGE’nin fiyatlarında büyük bir artış görülmüştü. Ancak son zamanlarda DOGE’nin fiyatı düştü. Dogecoin, Temmuz’un son günlerinde 0.082 dolardı. Son bir haftadır 0.062 dolar civarlarında geziniyor. Tüm zamanların en yüksek seviyesini ise 8 mayıs 2021’de 0.74 dolarla görmüştü.

Yatırımcılar DOGE’nin hala iyi bir yatırım olup olmadığı konusunu sorguluyor. Bununla birlikte, son aylarda öne çıkan meme coin, Wall Street Memes (WSM) oldu. WSM, kısa bir sürede 25 milyon dolarlık ön satış dönüm noktasını aştı ve Eylül sonundaki borsa listelenmelerini bekliyor.

Bu yazıda, Dogecoin yatırımcılarının radarına giren ve Elon Musk’un da ilgisini çeken Wall Street Memes’e yakından bakacağız.

Wall Street Memes (WSM) Elon Musk’un Yeni Favori Meme Coini

Dogecoin’in babası olarak anılan, Bitcoin yatırımlarını sattığı bilgisi ile kripto dünyasını sarsan ünlü milyarder Elon Musk’un yeni favori coini uzun süredir merak ediliyordu. Takipçileri, Musk’un tweet’lerini mercek altına aldı. Musk’un Wall Street Memes projesinin hesabıyla 18 Mart ve 22 Nisan olmak üzere iki farklı tarihte etkileşime girdiği ortaya çıktı. Böylece yatırımcılar, Wall Street Memes token satın almak için adeta sıraya girdi.

Meme tabanlı coinler, zaten son zamanlarda oldukça ilgi görüyor. Wall Street Memes ise ilgi odağı olmayı başardı. Başarısındaki en önemli faktörlerden biri, 1 milyondan fazla üyeyle oluşturduğu güçlü topluluk. Bu da projenin cesaret verici görünümünü daha da güçlendiriyor.

Projenin ekibinin hedefi iddialı: Wall Street Memes’in üst düzey borsalarda piyasaya sürülmesinden kısa bir süre sonra 1 milyar dolarlık bir piyasa değerine ulaşmayı hedefliyorlar. Ön satışa büyük yatırımcılar bile büyük ilgi gösteriyor. Projenin çekiciliğini vurgulamak için, bir yatırımcı WSM’ye 1 milyon dolardan fazla para yatırdı ve bu, diğer kripto balinalarını da katılmaya teşvik etti. Bazı meme paraları kripto dünyasında tutunmaya çabalarken, Wall Street Memes, kısa sürede yatırımcılar için tercih edilen bir seçim haline geldi.

Wall Street Memes’in popüler olmasının bir diğer nedeni de tokenomisi. 2 milyar tokenin yüzde 50’sini ön satış için, yüzde 30’unu topluluğun parçası olan kişileri ödüllendirmek için ve yüzde 20’sini de farklı borsalarda yeterli para olduğundan emin olmak için ayırdı. Bu, topluluğun proje için ne kadar önemli olduğunu gösteriyor.

Wall Street Memes nasıl çalışıyor?

Wall Street Memes, meme yaratıcıları ve koleksiyoncuları arasındaki işlemleri kolaylaştırmak için akıllı sözleşmeler kullanarak çalışıyor. Bir meme yaratıcısı platformda meme oluşturduğunda, fiyat, son tarih ve işin kapsamı gibi satış koşullarını belirleyen akıllı bir sözleşme oluşturuyor. Koleksiyoncu sözleşmenin şartlarını kabul ederse akıllı sözleşmeye WSM cinsinden bir ödeme yapıyor.

Wall Street Memes, güvenli ve şeffaf işlemler, etkili uyuşmazlık çözümü ve sağlam bir ekiple kripto dünyasına yeniden itibar kazandırmaya çalışıyor. Wall Street Memes token satın almak isteyenler, aşağıda yer alan şu özelliklerden de faydalanıyor:

  • Hızlı ve düşük maliyetli işlemler: WSM ödemeleri, hızlı ve düşük maliyetlerle gerçekleştirilir.
  • Güven ve şeffaflık sağlayan blok zinciri: Tüm WSM işlemleri, güvenli ve şeffaf bir halka açık defter olan Ethereum blok zincirine kaydedilir.
  • Etkili uyuşmazlık çözümü: WSM, meme yaratıcıları ve koleksiyoncuları arasındaki uyuşmazlıkları çözmek amacıyla akıllı sözleşmelerden faydalanır. Böylece, anlaşmazlıklar daha etkin bir şekilde çözülebilir.

Erken WSM Yatırımcıları için Heyecan Verici Ödüller: 50 Bin Dolarlık Airdrop

Proje, erken Wall Street Memes yatırımcılarını ödüllendiriyor. Bu yatırımcılar, Wall Street Memes yarışmasına katılabilir ve 50 bin dolar değerindeki WSM tokenlerini kazanma şansına sahip olabilir.

WSM tokeni olanlar, Wall Street Memes Aiirdrop sayfasından yarışmaya katılmaya devam ediyor. Ancak önce Twitter’da @wallstmemes’i takip etmek, web sitelerini ve Instagram sayfalarını ziyaret etmek, Telegram gruplarına ve Discord sunucusuna katılmak, WSM token satın almak ve buna dair kanıt sunmak gibi görevleri yerine getiriyor.

Genel olarak meme projeleri 50 bin ile 2 milyon dolar arasında bir gelir elde etmeyi hedefler. Ancak Wall Street Memes, ön satış sırasında iki ay gibi kısa bir sürede 25 milyon doların üzerinde para topladı; bu dikkate değer bir başarı.

Projenin ilk yatırımcılardan biri haline gelmek isteyenler, Wall Street Memes token satın almak için MetaMask ya da Wallet Connect cüzdanlarını kullanıyor. Ön satış 27 Eylül’de bitecek. WSM şu an 0,0337 dolardan satılıyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir tanıtım yazıdır. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdırlar.

Kaynak : Finixio


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.