Mayıs 15, 2024

Popüler Meme Coin’e Yakım Tartışmalarının Ortasında Müjdeli Haber: Dev Borsa Listelediğini Duyurdu!


Popüler meme coin Floki Inu şimdi başka yükselişlere yelken açıyor. Önemli bir gelişme olarak, Floki’nin Binance Tayland’da listelendiği bildirildi. Bu, FLOKI’nin Tayland’da halihazırda büyük bir popülerliğe sahip olması ve muhtemelen yakında önemli bir benimseme oranı yaşayacağı için heyecan verici bir haber.

Tayland büyük bir nüfusa sahip ve verilere göre %12’si kriptoya sahiptir. Yani yaklaşık 10 milyon insanı kripto tutuyor ve kullanıyor. Ayrıca Tayland, Chainanalysis tarafından hazırlanan 2023 Küresel Kripto Para Birimi Benimseme Endeksi’nde 10. sırada yer aldı.

Floki Inu Artık Bu Ülke Kullanıcıları Tarafından Alınabilecek

Tayland’da kriptonun önemli ölçüde halk tarafından benimsenmesiyle birlikte, Binance Tayland’daki FLOKI listesi gerçekten de Floki Ordusu için bir kutlama çağrısıdır. Buna ek olarak Tayland, Küresel 2022 Dijital Genel Bakış Raporu’na göre dünya genelindeki internet kullanıcıları arasında en yüksek kripto sahipliği oranlarından birine sahip olma unvanını elinde bulunduruyor.

Binance Tayland oldukça düzenlidir ve Tayland Maliye Bakanlığı’nın lisansı altında faaliyet göstermektedir. Daha sonra Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu Ofisi tarafından denetlenir. Böylece Floki Inu korunur ve kullanıcılar Binance Tayland aracılığıyla Tayland’da serbestçe FLOKI ticareti yapabilir.

Sonuç olarak, bu yükseliş listesi Tayland’da FLOKI’ye erişilebilirliği artıracaktır. Dahası altcoin‘in dünyanın en bilinen ve en çok kullanılan kripto para birimi olma vizyonunu hızlandıracaktır.

FLOKI adı Tayland’da gelişmeye devam ederken. Floki DAO’nun vermesi gereken bazı önemli kararlar var. Kısa bir süre önce, kuruluş 15 milyardan fazla FLOKI token’ının yakılmasını teklif etti. Bu yakım gerçekleşirse, topluluk meme coin fiyatı için olası başka bir boğa koşusunu hevesle bekliyor olacak.

Kaynak : Crypto News Land

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?