Mayıs 15, 2024

SEC’ten Uyarı Alan Robinhood Bu Kullanıcılar için Müjdeyi Verdi: Pasif Gelir Fırsatları Resmen Başladı!


Robinhood Crypto, Avrupalı kullanıcılar için tasarlanan yeni bir Solana staking ürününü tanıttı. Bu hizmet, kullanıcıların Solana varlıklarını doğrudan Robinhood uygulaması aracılığıyla stake etmelerine olanak tanıyor. Böylece isterlerse varlıklarını geri alma seçeneğini korurken ödüller kazanabiliyorlar.

Solana staking’in başlamasıyla birlikte Robinhood, platformuna daha fazla kullanıcının katılmasını sağlamak için bir bonus programı da açıkladı. Hesabın varlığının ilk 30 günü boyunca, yeni müşteriler net satın alımlarında %10 bonus alacaklar. Bonus, çalışanlara USDC stabilcoin formunda verilecektir.

Avrupa Çapında Hizmetlerin Genişletilmesi

Avrupa’daki tekliflerini daha da geliştiren Robinhood, önümüzdeki haftalarda İtalya, Polonya ve Litvanya da dahil olmak üzere birçok önemli pazarda uygulamasının yerelleştirilmiş sürümlerini kullanıma sunmaya hazırlanıyor. Bu genişleme, Avrupalı müşterilerin yerel dilleri destekleyen ve pasif gelir fırsatları sunan uygulamalara yönelik açık talebine yanıt veriyor.

Uygulamanın yerelleştirilmesinin, bu pazarlarda kullanılabilirliğini ve popülerliğini artırması ve Robinhood’un bu ülkelerde halihazırda gördüğü başarının üzerine inşa edilmesi bekleniyor.

Kaynak : Crypto News Land

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?