Mayıs 15, 2024

Analiste Göre Bu Meme Coin Boğa Piyasasının İkinci Turuna Liderlik Edecek!


Kripto para piyasaları, son haftalarda dalgalı bir seyir izleyor, buna rağmen bazı piyasa uzmanları iyimser bir tablo çizmeye devam ediyor. Bu uzmanlardan biri olan Inmortal, Bitcoin (BTC) fiyatının uzun süredir beklenen bir boğa koşusunun eşiğinde olunduğunu öne sürüyor.

Inmortal’ın analizine göre, piyasadaki bazı temel ve teknik göstergeler Bitcoin’in potansiyel bir boğa koşusu için olgunlaşmakta olduğunu işaret ediyor. Özellikle, Bitcoin’in fiyat grafiği son zamanlarda bir konsolidasyon sürecinden geçerken, bu durumun geçmişte büyük fiyat artışlarına yol açtığı gözlemlenmiştir. Bu, Bitcoin’in önceki ATH’ye yaklaşırken benzer bir konsolidasyon dönemi yaşadığı 2020’deki ticaret modelini yansıtıyor gibi görünüyor. Bu durum, bazı yatırımcılar arasında Bitcoin’in yakın gelecekte yeni bir boğa koşusuna girebileceği beklentisini güçlendiriyor.

“Bu bir umut değil. Bu bir rüya değil. Boğa piyasasının ikinci turu neredeyse yaklaşıyor.”

Inmortal, bu analizle birlikte yatırımcılara Bitcoin’e olan güvenlerini artırmaları ve boğa koşusunun olası başlangıcından faydalanmaları konusunda cesaret veriyor.

Inmortal’ın öngörüsünü desteklemek için bir diğer faktör de mevcut piyasa yapısındaki düşüş eğilimidir. Analist bu düşüş eğiliminin Bitcoin’in hala bir ticaret aralığında kaldığını ve bir kırılmanın yakın olduğunu düşünerek değerlendiriyor. Bu, yatırımcılara alım fırsatları veya pozisyonlarını koruma konusunda bir karar verme zamanının geldiğini düşündürebilir.

“Kötü haber mi? Tüm zamanların en yüksek seviyesinden bu yana tek bir yüksek seviye bile yok. Güzel haberler? Hala aralıkta ve piyasa düzeninin üzerindeyiz. Ne yapalım? Bana göre hiçbir şey yapmamak şu anda yapabileceğiniz en iyi şey.”

Özetle Inmortal, yatırımcıları sakin olmaya ve piyasanın gidişatını dikkatle takip etmeye teşvik ediyor. Özellikle, Bitcoin’in geçmiş döngülerdeki davranışlarının gelecekteki fiyat hareketleri hakkında önemli ipuçları sunduğunu vurguluyor. Bu nedenle, yatırımcıların sabırlı olması ve duygusal tepkilere kapılmadan stratejik pozisyonlarını koruması gerektiğini belirtiyor.

Ayrıca analist popüler meme coin Floki’nin (FLOKI), VanEck’in MarketVector’s Meme Coin Index’inin Floki’yi portföyüne eklemesinin ardından daha geniş kripto pazarından daha iyi performans göstereceği yönündeki öngörüsünü yeniden doğruladı.

“VanEck, FLOKI’yi Memecoin Endeksi’ne ekledi. Takımlar boğa piyasasının ikinci turuna hazırlanıyor. Bunu uzun zamandır söylüyorum ama FLOKI’nin bu döngüye öncülük edeceğini düşünüyorum.”

Popüler meme coin, bu yazının yazıldığı sırada son 24 saatte %6’dan fazla artışla 0,0001965 dolardan işlem görüyor.

Güncel piyasa hareketlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak : the daily hodl

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?