Bu Tarihe Kadar Bitcoin ve Ethereum’da Yeni Zirve Gelmeyecek: Analist Açıkladı!

Üst düzey bir kripto analisti, Ethereum’un (ETH) tüm zamanların en yüksek seviyesi olarak 10.000 dolara yükselebileceği uzun vadeli bir yol haritası ortaya koydu. Benzer şekilde Bitcoin içinde bir yol haritası belirledi. İşte detaylar.

Kaleo takma adıyla tanınan analist, 527.600 Twitter takipçisine ETH’nin 2023’te 700 dolar veya 800 dolar aralığına kadar düşebileceğini ve birkaç yıl sonra patlayabileceğini söyledi.

“Basit tutulmalı. Bir sonraki BTC halving boyunca taban aralığında çok fazla volatilite bekleyin, ancak bir yengeç piyasasında olduğumuzu kabul etmenin zamanı geldi. 2024’ün sonu / 2025’in başına kadar fiyat keşfi yok.”

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere analistin bahsettiği yengeç piyasası (crab market) bir varlığın uzun bir süre boyunca aynı fiyat etrafında hareket ettiği, ne boğa piyasasına ne de ayı piyasası kotasyonlarına girdiği bir piyasa eğilimidir.

Ethereum, yazı yazılırken 1.061 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre ikinci sıradaki kripto varlığı, son 24 saat içinde %0.88 oranında değer kaybetti.

Bitcoin’de Durum Ne?

Benzer şekilde Kaleo, Bitcoin’in (BTC) 2024 veya 2025’e kadar tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşabileceğini düşünmüyor.

“Tüm zamanların en yüksek seviyesine doğru Bitcoin yol haritası.”

Bunların yanında trader, Bitcoin 16.500 dolara ulaştığında long pozisyon açmak istediğini açıkladı.

Bitcoin, yazı yazılırken 19.516 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre en üst sıradaki kripto varlığı, son 24 saat içinde %0.93 oranında değer kaybetti.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : daily hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.