Mayıs 13, 2024

Ünlü Analistten Shiba Inu için Dikkat Çeken Tahmin: Bu Gerçekleşirse %20’lik Ralli Kaçınılmaz!


Ünlü kripto analisti Ali Martinez, ünlü meme coin Shiba Inu (SHIB) için potansiyel bir yükseliş dalgası öngörüyor. Martinez, azalan paralel kanalın üst sınırını 0,00002444 dolardan aşmayı başarırsa %20’lik bir yükseliş öngörüyor. Martinez’in analizini içeren grafik, SHIB’in bu önemli direnç seviyesini aşarak yükseliş trendine girmeyi hedeflediğini gösteriyor.

Martinez’in öngörüsüne göre, Shiba Inu’nun 0,00002444 dolarlık direnç seviyesini aşmasıyla birlikte fiyatta önemli bir yükselişin başlaması bekleniyor. Analizde belirtilen azalan paralel kanalın üst sınırını kırmanın, Shiba Inu için olumlu bir dönüm noktası olabileceği vurgulanıyor.

Yatırımcılar ve takipçiler, Martinez’in grafik analizini dikkate alarak SHIB’in fiyat hareketlerini izlemeye ve belirtilen direnç seviyesinin aşılıp aşılmayacağını gözlemlemeye devam edecektir.

Bugünün kripto para piyasası, özellikle meme tabanlı dijital varlıklar için kayda değer bir yükseliş gördü. CoinGecko’dan alınan verilere göre, meme coin sektörü, 52,94 milyar dolar gibi şaşırtıcı bir rakama ulaşarak kapitalizasyonda %5,56’lık önemli bir artış yaşadı. Memlerden esinlenen token’lar için işlem hacimleri %118’in üzerinde artarak bu niş içindeki artan ilgi ve faaliyetin altını çizdi.

shiba inu fiyat analizi grafiği

SHIB’in yanı sıra Pepe Coin (PEPE) ve Dogecoin (DOGE) gibi diğer meme coin’ler de başı çekiyor. Meme coin aktivitesindeki bu artış, muhtemelen Keith “Kükreyen Kedicik” Gill’in ilgi odağı haline gelmesiyle kripto alanına olan ilginin yeniden canlanmasıyla aynı zamana denk geliyor.

“Roaring Kitty” Geri Döndü

2021’deki GameStop (GME) hisse senedi açığa satış destanına katılımıyla dikkat çeken Gill, bir kez daha finansal tartışmalarda öne çıkan bir figür haline geldi.

Eski bir mali danışman ve yatırımcı olan Gill, GameStop’a yönelik yükseliş tutumuyla yaygın bir şekilde tanındı. Hevesli ve ikna edici paylaşımları, çevrimiçi ticaret topluluğunda büyük bir takipçi kitlesinin ilgisini çekti ve birçok bireysel yatırımcıyı GameStop hisselerini satın almaları için etkileyerek bir tür kült yarattı.

SHIB, meme coin benzerleri arasında öne çıkarken, Martinez’in tahmini, yörüngesine yenilenmiş bir iyimserlik duygusu enjekte ediyor. Direnç seviyesinin aşılmasına bağlı olarak %20’lik potansiyel yükseliş, SHIB topluluğu için önemli bir yükseliş eğiliminin habercisi olabilir.

Kaynak : U.Today

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?