Tecrübeli Analist İddialı: “Bu Altcoin Ralliye Hazır!”

Kripto dünyasının yakından takip edilen tecrübeli analistlerinden biri, kritik bir destek seviyesini korumaya çalışan bir altcoin ve Bitcoin hakkında görüşlerini paylaştı.

Michaël van de Poppe, 616.200 takipçili Twitter hesabında Ethereum (ETH) için 950 dolarlık seviyenin “tabanı” temsil ettiğini belirtirken, önde gelen akıllı sözleşme platformunun 1.140 doları geçmesi halinde 1.500 dolara kadar yükselebileceğini tahmin etti.

“Ethereum’ın izlemesi için çok önemli alanlar bunlar. Şu anda fiyatta bir sıçrama var ve EUR/USD de hafif bir rahatlama gösteriyor. 1.140 doları kırabilirsek, devam edeceğimizi ve ETH için 1.400-1.500 dolara doğru önemli bir ralli yapacağımızı düşünüyorum.”

Ethereum

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, tahminin devamında Bitcoin‘e (BTC) geçen analist, daha geniş kripto pazarlarının geri çekilmesine rağmen, son zamanlarda yaşanan dramatik kapitülasyonun Terra (LUNA) ve Celsius (CEL) gibi büyük projelerin manşet yaratan çöküşleriyle daha da kötüleştiğini düşünüyor.

Piyasa değerine göre en büyük kripto varlığı 22.000 dolar seviyesini yeniden ele geçirdiğinde, %36 daha artarak 30.000 dolara kadar çıkabilir.

“Evet, piyasalar bir düzeltmeye ihtiyaç duydu, ancak şu anda kripto ve Bitcoin’in değeri, 3AC, LUNA ve daha fazlasından yapılan zorunlu satışlar nedeniyle olması gerekenden çok daha düşük seviyelerde. Bu nedenle 22.000 doları aşmak, fiyatı da 30.000 dolara çıkaracak.”

Bitcoin

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : The Daily Hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.