Cardano Kurucusu, Merakla Beklenen Vasil Hard Fork İçin Tarih Verdi!

Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, her şey yolunda giderse ve hiçbir hata veya yavaşlama güncellemeyi geciktirmezse, Vasil hard fork güncellemesinin Eylül ayında gerçekleşmesini bekliyor. IOHK, Vasil hard fork için bir tarih belirlemek amacıyla Cardano topluluğuyla birlikte çalışacak. Ayrıca ekip, kendi taraflarındaki hazırlıklar hakkında bir güncelleme almak için Stake Pool Operatörleri (SPO) ile bir toplantı yapacak.

Charles Hoskinson, Hard Fork Tarihini Açıkladı

Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, 26 Ağustos’ta yayınlanan bir videoda işlerin çok hızlı ilerlediğini ve Vasil hard fork’unun büyük olasılıkla Eylül ayında gerçekleşeceğini tahmin ettiğini söyledi.

“İşler çok hızlı ilerliyor, hem topluluk hem de bizim tarafımızdan kapsamlı testler hala yapılıyor ve sahne arkasında çok sayıda entegrasyon çalışması yapılıyor, bu nedenle tüm bu altyapı iyi görünüyor.”

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere ekip, Eylül ayında gerçekleşmesi beklenen Vasil hard fork için net bir tarih belirlemek amacıyla Cardano topluluğuyla birlikte çalışacak. Ayrıca, Vasil hard fork hazırlıklarına ilişkin güncellemeleri almak için SPO’lar ile toplantılar yapılacak. Ayrıca, likidite sağlamak için borsalar 1.35.3’e yükseltilecek.

Bunların yanında Cardano geliştiricisi Adam Dean dün Vasil hard fork’unun beklenenden daha erken geleceğini doğruladı.

Cardano (ADA) Fiyatı Yakında 0.55 Dolara Ulaşabilir

Fed Başkanı Jerome Powell’ın faiz artırımları konusundaki şahin duruşu nedeniyle kripto piyasalarında bir düzeltme gerçekleşti. Bununla birlikte Cardano (ADA) fiyatı, düzeltmeye rağmen güçlü bir şekilde hareket ediyor. ADA fiyatı, Eylül ayındaki hard fork beklentisiyle yakında 0.55 dolara ulaşabilir.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : CoinGape


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.