Mayıs 15, 2024

Köpek Temalı Üç Meme Coin Satış için Doğru Seviyede Gibi Görünüyor!


Kripto varlıklar son 24 saatte yatay hareketlerine devam ederken, köpek temalı meme coinler hafif kazançlar kaydetti. Bu kazançlar tüm varlıklarda görülmemekle birlikte, önde gelen varlıklardan yapılan çıkışlar haftalık kazançları azalttı. Önde gelen varlıklar düşüş yaşarken, nispeten yeni varlıklar aldıkları yatırımcı girişiyle yükselmeyi başardı.

Şu anda meme coin piyasa değeri 55.1 milyar dolar seviyesinde ve son 24 saatte %6’lık bir büyüme gösterdi. Köpek temalı tokenler ise aynı dönemde %6 artışla 43.7 milyar dolar değerinde. İşte mevcut piyasa koşullarında satılması gereken en iyi köpek temalı meme altcoin’ler.

Popüler Meme Coin: Shiba Inu (SHIB)

Shiba Inu fiyatı, son haftalarda bir dizi yükselişin ardından 0.00002338 dolar seviyesinde bulunuyor. SHIB’i piyasa değeri 13.7 milyar dolar, günlük işlem hacimleri ise 926 milyon dolar. Son 24 saatte SHIB %4.3 düşüş yaşadı ve haftalık hareketleri %1.5’lik çıkışlarla tekrar kırmızı bölgeye geri döndü.

Uzun vadede, SHIB fiyatı birçok olumlu sonuç elde etti ancak son negatif akışlar yatırımlar üzerinde düşüş eğilimi bıraktı. Meme coin sahipleri, kısa vadeli düzeltmeler sırasında kayıpları önlemek için genellikle oldukça hareketlidir.

Dogwifhat (WIF)

Dogwifhat, son aylarda lider köpek temalı meme coinlerden biri olmayı başardı ve bir dizi giriş kaydetti. Ancak, son piyasa likidasyonları, varlığın karlı pozisyonlarını kaybetmesine neden oldu. WIF fiyatı 2.97 dolar seviyesinde olup, son 24 saatte %4.7 düşüş yaşadı. Varlık aynı zamanda bu hafta %8.2 düşüşle düşüş eğilimini sürdürdü.

Bu varlığın satılması gereken köpek temalı meme coinler arasında yer almasının başlıca nedeni, günlük işlem hacimlerindeki ve zincir üstü aktivitelerdeki düşüş. Piyasa değeri 2.9 milyar dolar olsa da, varlık 2024’ün ilk çeyreğinde yakaladığı ivmeyi kaybetmiş durumda.

CorgiAI (CORGIAI)

CorgiAI (CORGIAI), son haftalarda keskin kayıplar yaşadığı için kısa vadede satılması gereken bir köpek temalı meme coin. Varlık bugün %4.5 ve son yedi günde %16.6 düşüş yaşadı. Aylık kayıplar ise %38.4 olarak gerçekleşti ve varlık ivmesini kaybetti.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?