Nisan 6, 2022

Shiba Inu (SHIB) Önümüzdeki Günlerde Yükselebilir, İşte Nedeni

Shiba Inu (SHIB), 2021 yılının en popüler kripto varlıklarından birisi oldu. Bu popülerlik 2022’de biraz durulmuş olabilir ancak SHIB eski günlerini yeniden yad etmek istiyor. WhaleStats’e göre Shiba Inu, Ethereum (ETH) balinaları tarafından tutulan en büyük 2. token konumunda. SHIB’in 24 saatlik işlem hacmi ise %131’in üzerinde arttı.

ETH Balinaları 1.4 Milyar Dolarlık SHIB’e Sahip

WhaleStats, en büyük ETH balinaları tarafından tutulan en iyi 10 token’ın bir listesini açıkladı. Tally, FTX, SHIB, WBTC, MATIC ve MANA isimleri en çok dikkat çekenler arasında yer alıyor.

FTX, ETH balinaları tarafından tutulan en büyük token olma niteliğini koruyor. 1.8 milyar doların üzerinde FTT tokenı ETH balinaları tarafından tutuluyor. Shiba Inu ise tutulan en büyük ikinci token. En büyük ETH cüzdanları, 1,4 milyar doların üzerinde SHIB token’ı tutuyor. FTX ve SHIB, en iyi ETH balinalarının toplam varlıklarının sırasıyla %17,52 ve %13,64’ünü oluşturuyor.

shiba inu meme coin

Shiba Inu Geliştiricileri Yeni Projeleri Duyurdu

Yakın zamanda The Metaverse ve bu projeye bağlı alt projeler, geliştirici ekip tarafından duyuruldu. SHIB, kilitleme sisteminin de yayında olduğu ve kullanıcıların artık LEASH ve SHIBOSHIS’lerini kilitleyebileceklerini duyurdu. Ek olarak metaverse arazi satışlarına erken erişim, bu konuda sadece ilk adımı temsil ediyor.

Milkshake, Shiba Inu ekosistemiyle ilgili bazı son haberleri paylaştı. Geliştirici kaaldhairya’nın SHI ve diğer projeler üzerinde çalıştığını doğruladığını bildirdi. Kaaldhairya şu anda üzerinde çalıştığı bir liste yayınladı. Tally, SHIBASWAP V2, SHIBARIUM, SHI ve Shib yanma portalı gibi projelerinin yolda olduğunu belirtti.

Milkshake aynı zamanda SHIB yakma sisteminin son aşamasında olduğunu ve bu sistemin ödül kazanma yeteneklerine de sahip olacağını belirtti.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Coingape


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.