Shiba Inu (SHIB), Metaverse Güncellemesini ve Yeni Yakma Yöntemini Duyurdu


Shiba Inu (SHIB), metaverse evrenine bir adım daha attı. Shiba Inu ekibi, “The Metaverse” olarak da bilinen bir metaverse projesine resmen adım attı ve sahipler, Shiba Lands satın alma sürecinden geçerek bazı yeni bilgiler de edindi.

İlk olarak 28 Mart’ta resmi SHIB Twitter hesabı tarafından dalga geçilen bir ShibaSwap blog gönderisi aracılığıyla geliyor. Shiba Inu Lands‘deki sanal gayrimenkulden oluşan Shiba metaverse, daha önce Shiberse olarak kodlandı. Shiba Inu ekosistemindeki diğer projelerde olduğu gibi, SHIB yanıklarına katkıda bulunacaktır.

İşte Blog Yazısından Satır Başları

“SHIB: Metaverse, bir topluluk olarak tarihimizin doruk noktasıdır, neredeyse evim diyebileceğimiz bir yerle inovasyonumuzu ve birliğimizi sergileyen güzel görsellerden oluşan bir katmanda sanal olarak görüntülenebilir.”

SHIB metaverse haritası ve 100.595 arsadan oluşan sanal gayrimenkul hakkında daha fazla bilgi de ilgili yazıda yer aldı. Harita ayrıca 4 ayrı bölge de tanıtıldı: Growth District, Breed District, Technology District ve Currency District.

“SHIB: Yol haritasındaki Metaverse ve yaklaşmakta olan Shiba projelerinin tümü, yeni Shiba alanı olan SHIB.io’da gerçekleşecek. Web sitesini ziyaret etmek şu anda orijinal Shiberse konsept sanatının hareketli bir görüntüsünü gösteriyor.”

İlgili blog gönderisinde ayrıca SHIB metaverse sahipleri için bir pasif gelir de tanıtıldı. Gönderiye göre bu platformda bir arazi satın almak yalnızca izole bir yatırım değil, aynı zamanda projenin kısa, orta ve uzun vadeli bir parçası olmanın da önemli bir yolu açıklaması da paylaşıldı.

Öte yandan The Metaverse hakkında herhangi bir çıkış tarihi bilgisi verilmedi. Ancak blog yazısı, Shiba’nın projeyi oluşturmaya yardımcı olmak için gemide bir AAA oyun stüdyosunu memnuniyetle karşıladığını ortaya koydu.

Adını “önümüzdeki hafta” duyuracağını açıklayan olan bu stüdyo, metaverse’in sanatsal yönetmenliğini üstlenecek. Stüdyoyu henüz tanımıyor olsak da, Shiba Inu Games geliştiricisi PlaySide Studio’ya benzer olmasını bekleniyor.

Metaverse Yakma Mekanizması

Shiboshi NFT‘lerinden ilham alan Shiba metaverse’deki arazi sahipleri, arazilerini yeniden adlandırarak SHIB yakabilir. Shiba’ya göre bu, metaverse’nin “topluluk değerlerimizin özüne odaklanmasına” yardımcı olacak bir gelişme.

Shiba Discord moderatörü Queenie’nin hesapladığı gibi, bu gelişme 80 milyar SHIB token’ın yakılmasına neden olabilir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Gfinityesports

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?