Haziran 6, 2022

Analist Açıkladı: Piyasa Kurtları Bu Altcoin’den Vazgeçmiyor!

YouTube’da popüler bir kripto kanalı olan Coin Bureau’nun sunucusu, akıllı sözleşme platformunun son kesintilerinin yol açtığı belirsizliklerden bağımsız olarak Solana’ya (SOL) güvendiğini açıkladı.

Toplulukta Guy takma adıyla bilinen analist, başka bir kripto kanalı olan Digital Asset News’da katıldığı bir tartışmada, fiyat ve güvenilirlik konusunda kötü performans gösteren Ethereum rakibi Solana’nın yerel kripto para birimi SOL token hakkındaki düşüncelerini paylaştı:

“Solana’nın uzun bir süre boyunca devam edeceğini ve gidecek yolu olduğunu düşünüyorum. Hala beta aşamasında. Bu tür kesintileri ben platformun dayanıklı olup olmadığını görmek için gerçekleşen testler olarak görüyorum. Endişe yaratıyorlar. Bu görmek istediğimiz bir şey değil, ancak her blok zincirinin kendi başarısızlıkları, kendi kusurları var ve bu kesintiler ise Solana’nın kusurlarıymış gibi görünüyor.”

Solana bu zorlukları aşacak

Ancak Guy, geniş geliştirici ve yatırımcı ekosistemi sayesinde Solana’nın SOL token ile birlikte bu zorlukların üstesinden geleceğine inanıyor.

“Bundan eminim çünkü muazzam miktarda bir desteğe sahipler. Üzerinde çalışan bir sürü geliştirici var. Görünüşe göre, bunu başarmak aslında oldukça zor. Solana geliştirme yapılması daha zor olanlar projelerden biri. Sanırım [Solana’nın kurucusu] Anatoly bunun oldukça zor, acı verici bir süreç olduğunundan bahsetmişti.

Demek istediğim, bununla ilgili tek endişem bu olurdu, ama bilirsiniz, Solana inanılmaz bir TPS’ye [saniyedeki işlem sayısı] sahip ve bu da insanları üzerine proje geliştirmek konusunda çekiyor. Platformdaki, platformun arkasındaki finansmanın bolluğu da insanları bu platformun üzerinde proje inşa etmeleri konusunda cezbediyor.”

Topluluk tarafından yakından takip edilen analist, büyük yatırımcıların Solana’nın kesintileri konusunda endişeli olmadığını, bu nedenden dolayı kendisinin de endişelenmediğini belirtiyor.

“Geçen Kasım ayında Algorand konferansında gerçekleşen bir tartışmanın klibi yayınlandı. Bu klipte birkaç VC’nin [yatırım kapitalistlerinin] sohbet ettiği görülüyor ve katılımcılar kurumların Solana’nın aksama süresinden hiç rahatsız olmadığını belirtiyor ve bu da bana göre proje konusunda çok şey söylüyor. Akıllı para* hala girişime inanıyor, tabiki ben de inanıyorum.”

*Smart Money (Akıllı para): Piyasa kurtları olarak bilinen, sadece sermayeye değil bilgi birikimi ve tecrübeye de sahip olan yatırımcılar.

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz

Kaynak : TheDailyHodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.