Meme Coin’de Beklenen Kritik Tarih Öncesi Yakım Oranı %1.222 Fırladı!

Shibburn izleme platformu tarafından sağlanan verilere göre, son 24 saat içinde 200.000.000’a yakın Shiba Inu meme coini “yakım” cüzdanlarına gönderildi. Tek bir transferde toplam 151 milyon SHIB yakıldı. Bu, SHIB yakım oranını önemli ölçüde artırdı.

Bununla birlikte, yukarıda belirtilen süre zarfında, önde gelen meme kripto para biriminin fiyatı, Perşembe günü yaşanan aynı büyüklükteki kayıpları telafi ederek% 2,4’lük bir artış gösterdi.

Yakım Oranı Arttı

Shibburn, sadece iki transferin ardından toplam 182.528.847 Shiba Inu’nun çıkmaz adreslere gönderildiğini paylaştı. Bu iki transferden en büyüğü 151.946.848 SHIB taşıdı. İkincisinde ise bu ekosistemden 30.581.998 meme coin yakıldı. Yakım oranı bundan sonra %1,222 oranında arttı.

 

Shiba Inu

Bu, Haziran ayı için kötü bir başlangıç değil. Mayıs ayı genelinde SHIB ordusu 15.369.335.177 Shiba Inu’yu bu en iyi meme kripto para biriminin dolaşımdaki arzından başarıyla çıkardı.

Lucie olarak bilinen ekibin içerik pazarlama uzmanı, Shibarium ana ağının lansmanıyla ilgili bazı bilgiler paylaştı.

Lucie, Shibarium‘un piyasaya sürülmesinin beklenen tarihini bu yılın 2. ve 3. çeyreği olarak belirledi. Ancak geliştirici ekip Shibarium’u mümkün olan en kısa sürede piyasaya sürmek için elinden geleni yapsa da kesin bir tarih garanti edemiyor. Lucie Discord mesajında Katman 2 protokolü yayınlanmadan önce birkaç şeyin daha gerçekleşeceğini yazdı.

Özellikle, Ethereum köprüsünün ve takasının tam bir sürümünün piyasaya sürülmesi muhtemel. Hatta belki de ShibaSwap 2.0 piyasaya sürülmesi mümkün. Lucie yine de bunun “henüz teyit edilmediğini” vurguladı. Shytoshi Kusama’ya gelince, daha önce Shibarium’un Haziran ayında gelebileceğinden bahsetmişti.

Ancak, Lucie’nin daha önceki tweet’inde paylaştığı verilere göre bu şu anda gerçekçi görünmüyor. SHIB’nin takma isimli lideri Kusama’nın şu anda Japonya’da, Nisaka’da kısa bir tatilde olması mümkün. Bu konum onun Twitter durumu olarak göründü. Discord’da “herkes gibi rahatlamak ve eğlenmek” istediğini yazdı. Bunu yakın zamanda tekrar yapmak için başka bir şansı olmayabileceğini de dile getirdi.

Kaynak : U.Today


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.