Dev Borsadan Meme Coin’e Müjde: Listeleyeceğini Duyurdu!

Ünlü bir dijital varlık alım satım platformu olan Digitra.com, kısa süre önce Shiba Inu için destek eklediğini açıkladı. Bu gelişme, Digitra kullanıcılarının SHIB’yi ücret ödemeden kolayca satın almalarını, satmalarını veya ellerinde tutmalarını sağlıyor.

Digitra.com, etkinliğin anısına 200 Digitra token (DGTA) ödül havuzlu bir hediye yarışması başlattı. Çekiliş, Digitra.com’un tüm doğrulanmış hesap sahiplerine açıktır. Çekilişe katılmak için kullanıcıların Digitra.com’un resmi Twitter hesabını takip etmeleri ve 23 Mayıs saat 15:00’ten önce SHIB çekiliş tweetini beğenerek desteklerini göstermeleri gerekmektedir.

Yarışmanın sonuçlanmasının ardından Digitra.com, her biri ödül havuzundan eşit pay alacak olan beş şanslı kazananı rastgele seçecektir.

2021 yılında kurulan Digitra.com, kullanıcılarının sıfır komisyon ücreti ile 50’den fazla kripto para birimi ticareti yapmasına olanak tanıyan lider bir dijital varlık ticaret platformudur.

Heyecan verici bir şekilde, Bahreyn merkezli bir başka önde gelen borsa olan CoinMENA, meme coin‘in baş geliştiricisi Shytoshi Kusama’yı ve diğer beş özel Shiba Inu topluluğu üyesini yakın tarihli bir tweet’te etiketleyerek Shiba Inu’nun potansiyel listelemesini ima etti.

Buna ek olarak, Dubai merkezli bir kripto para borsası olan Bybit, Shiba Inu için 20 bin dolarlık bir hediye yarışması başlattı. Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, kullanıcıların yarışmaya katılmak için platformda SHIB ticareti yapmaları gerekiyor.

Bu arada Binance.US, kullanıcıların Shiba Inu ve diğer dijital varlıkları sevdiklerine ücret ödemeden hediye etmelerini sağlayan yeni bir özellik olan yenilikçi bir Crypto Box’ı tanıttı.

Kaynak : The Crypto Basic


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.