%342 Artış: Bu Meme Coin’de Yakım Oranı İvme Kazandı

Shiba Inu topluluğu önceki gün yakma aktivitesinde yavaşladıktan sonra popüler meme coin SHIB’in yanma oranı yeniden hız kazanıyor. 24 saat içinde geri dönüşü olmayan cüzdanlara 67 milyondan fazla Shib token’ı gönderildi.

Shiba Inu, son günlerde en iyi performans gösteren kripto para birimleri arasında yer aldı ve önde gelen kripto veri izleme platformu Coinmarketcap’ta birkaç gündür trend oldu.

Sonuç olarak, merkezi olmayan meme coin (SHIB) fiyatı, haftalarca 0.00001 dolar seviyesinin altında işlem gördükten sonra 14 Ağustos’ta önemli ölçüde yükseldi. Bu fiyat artışı olurken, Shiba Inu’nun (SHIB) yanma oranında ciddi bir düşüş kaydedildi. SHIB yakma etkinliğini izleyen bir platform olan Shibburn web sitesine göre, SHIB yanma oranı 17 Ağustos’ta %75’in üzerinde düştü.

Meme Coin Yakım Oranında Artış

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, Shiba Inu topluluğu, günlük olarak büyük miktarda meme coin yakma işine geri döndü. Bu faaliyetin genel amacı, dijital varlığın fiyatının muazzam bir şekilde büyümesine yardımcı olması için meme coin’in dolaşımdaki arzını azaltmaktır. Ve piyasadaki son fiyat artışları göz önüne alındığında, SHIB yakma girişimi meyvelerini vermeye başlıyor diyebiliriz.

Özellikle, Shib’in yanma oranı, 17 Ağustos’ta yakılan sayıya kıyasla %342’den fazla arttı. Shibburn.com’a göre, son 24 saat içinde 64 milyondan fazla SHIB yok edildi.

Shibburn ayrıca, son 4 saat içinde 4 işlemde 4.306.870 SHIB tokeninin dolaşımdan çıkarıldığını da açıkladı.

Bir işlemde toplam 1.861.986 SHIB token’ı yakıldı. 2.000.000 meme coin daha sonra eşit miktarda iki işlemde geri dönüşü olmayan bir cüzdana aktarıldı. 4. işlemde 444.884 SHIB imha edildi.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : TimesTabloid


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.