Mart 30, 2022

%140 Artan Metaverse Coin El Yakıyor: Nisan Ayında Mutlaka İzlenmesi Gereken Proje! 

Kripto piyasası bu hafta yatay ticaret yapmaya devam ederken, birkaç Metaverse kripto parası önemli bir yükseliş momentumu sergiledi. Bugün yüzde 140’ın üzerinde bir kazanç elde eden nispeten düşük piyasa değeri olan metaverse kripto para birimi Dotmoovs (MOOV) da bunlardan biriydi.

Biz de bu makalede Dotmoovs projesinin ne olduğunu ve kripto para birimi MOOV’un neden yükseldiğini inceledik.

Dotmoovs (MOOV) Nedir?

Haziran 2021’de piyasaya sürülen Dotmoovs (MOOV), kendisini inanılmaz Metaverse yarışmalarına sahip üst düzey bir spor uygulaması olarak tanımlıyor. Oyunlara katılım sağlayan ve kazanan oyuncuları MOOV token’larıyla ödüllendiren platform, sürükleyici yarışmalar oluşturmak için bir akıllı telefon uygulamasını AI algoritmasıyla bütünleştirir.

DotMoovs, kullanıcıların evlerinden hiç çıkmadan eğlenebilecekleri ve bir Yapay Zeka hakem tarafından desteklenen bir sistemle tarafsız bir performans puanı alabilecekleri yeni bir tür oyna-kazan metaverse’i sunuyor.

Kaynak: dotmoovs.com

Şu anda platformda; serbest stil futbol ve dans dahil olmak üzere iki tür “spor” bulunmaktadır. Bunu TikTok’un kripto versiyonu olarak bile düşünebilirsiniz, çünkü kullanıcılar benzersiz danslar yaratarak ve güçlü bir AI tarafından değerlendirilerek birbirleriyle rekabet edebilirler.

Buna ek olarak, Dotmoovs, kullanıcıların şu anda göz atabilecekleri çeşitli koleksiyonlara sahip bir NFT pazar yerine sahiptir. Platformdaki en ucuz fiyatlı NFT‘ler, 12 bin MOOV’a, yani yazım sırasında yaklaşık 187 dolara mal olan nadir futbol toplarıdır.

Kaynak: dotmoovs.com/marketplace

NFT’ler, koleksiyona bağlı olarak ETH veya MOOV token’larıyla fiyatlandırılıyor. Kullanıcılar, MetaMask gibi tarayıcı tabanlı bir cüzdan aracılığıyla bağlanarak NFT’leri satın alabilir ve işlemleri başlatabilir.

Dotmoovs, kullanıcıları düzenli kullandıkları spor uygulamalarına harcadıkları zaman ve çaba için ödüllendirmeyi amaçlayan benzersiz bir konsepttir; ödüller kazanırken futbol veya dans becerilerinizi geliştirebileceğiniz anlamına gelir.

Dotmoovs platformu, kullanıcıların eşleme sistemleri aracılığıyla dünyadaki herkese meydan okumalarını sağlar. Ek olarak, platform, adaleti sağlamak için uygulamayı sahtekarlık algılama algoritmalarıyla koruyan tescilli bir hile karşıtı platforma entegre edilmiştir. Ayrıca, sonuçlarda tam bir güven sağlamak için kullanıcılar kazanan tarafın videolarını görüntüleyebilir.

Son olarak, AI güdümlü beceri tahkimi, desteklenen herhangi bir sporda herhangi bir performansın tarafsız bir bakış açısı ile incelenmesine teşvik eder.

Dotmoovs’un planları arasında; ekibin ekosistemini daha da genişletmesi ve performansları değerlendirmek için daha sağlam bir teknoloji geliştirmesini sağlamak için IoT giyilebilir cihazlar ile ortaklıklar kurulması yer alıyor.

Dotmoovs uygulaması şu anda iOS ve Android cihazlarda bulunuyor.

Dotmoovs (MOOV) Fiyatı Neden Yükseliyor?

Dotmoovs’un bugünkü önemli fiyat artışının nedenlerinden en önemlisi, uygulamanın Dans bölümünün yakında piyasaya sürülecek olması. Bu, kullanıcıların; uygulama için yepyeni bir paradigma açacak olan dans yarışmalarında birbirlerine meydan okuyabilecekleri anlamına geliyor.

Yaklaşan Dans özelliği ile TikTok ile kıyaslanabilir bir seviyede olacak Dotmoovs, piyasa değerinde önemli artışlar gösterebilir.

Ekip, Dotmoovs için Dans özelliğinin 29 Nisan 2022’deki Uluslararası Dans Günü civarında başlayacağını duyurdu.

Dotmoovs’un Dans bölümünün lansman gününün yaklaşmasıyla birlikte, pazarın lansman konusunda heyecanlı olduğu oldukça açık, bunun da MOOV’un son yükseliş momentumu için önemli bir itici güç olması bekleniyor.

Son 24 saat içerisine yüzde 146 artış yaşayan metaverse coin, yazım sırasında 0,01645 dolar seviyedinde bulunuyor. Mevcut piyasa değeri 8.1 milyon dolar olan MOOV’un değeri oldukça düşük ve proje Mart ve Nisan 2022’de mutlaka izlenmesi gereken bir proje olarak dikkatleri çekiyor.

Kaynak: coinmarketcap.com

MOOV, NFT’leri satın almak için kullanılan ve kullanıcılar için ödül olarak dağıtılan platformun birincil hizmet token’ıdır. MOOV, Ethereum ve BNB zincirlerinde yaşayan hem ERC-20 hem de BEP-20 sürümlerine sahiptir.

MOOV; Uniswap (V2), Gate.io, PancakeSwap (V2), MEXC, BitGlobal ve Hoo gibi platformlarda mevcuttur.

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : thevrsoldier


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.