VeChain’de Güncelleme Hazırlığı, Fiyat Yükselişe Hazır mı?

0
VeChain'de Güncelleme Hazırlığı, Fiyat Yükselişe Hazır mı?

VeChain, bir süredir hem kripto dünyasından hem de başka alanlardan şirketlerle büyük anlaşmalara imza atıyor. Sadece iki hafta önce, UFC ile 100 milyon dolarlık bir sponsorluk anlaşması imzalayan altcoin gündemde büyük yer bulmuştu.

Bunun yanı sıra geliştiriciler, sürekli büyüyen rekabetin ortasında projeyi güçlü tutmak için büyük çaba sarfediyor. VeChain’in bu yılın başından beri geliştirme faaliyeti cephesinde tutarlı bir ilerleme kaydedildiği görülebiliyor.

vechain

PoA 2.0 Test Ağı Yükseltmesi VeChain için Büyük Fırsat Sunabilir

Koinfinans.com olarak belirttiğimiz üzere, VeChain’in VIP-220 yükseltmesi özel test ağında yayınlandı. Bu test, evrim niteliğindeki Proof of Authority 2.0 konsensüs mekanizması yükseltmesine yönelik “dev bir dönüm noktası” anlamına geliyor olabilir.

VIP-220, bu haliyle, blokların iki kez doğrulanacağı bir mekanizma olan bir kesinlik aygıtını tanıtacak. Dolayısıyla Nakamoto konsensüsü ve kesinlik aygıtı birlikte çalışarak işlemlerin geri alınmasını neredeyse imkansız hale getirecek. Vakıf daha önce söz konusu yükseltme ile yeni bir kitlesel benimseme dalgasının habercisi olabileceğini belirtmişti.

VeChain’in yetkilisi Peter Zhou, yükseltme hakkında görüş bildirdiği bir tweet attı:

PoA2 için çok büyük bir kilometre taşı. Kesinlik aygıtı ile VeChainThor blok zinciri, yüksek performans standardını korurken en gelişmiş güvenliği sağlayacak.”

VET Fiyat Hareketi

VeChain’in yerel token’ı VET, son birkaç gün içinde önemli bir eğilim kaydetti. 19 Haziran’da kaydedilen 0,02003 dolarlık yerel düşük seviyeye kıyasla %19 artmayı başardı. Bununla birlikte, verilere göre, VET’nin ticaret hacimleri yetersiz kalmaya devam ediyor, bu da Bitcoin ve Ethereum ile paylaştığı yüksek korelasyon nedeniyle grafiklerde yukarı sürüklendiğini gösteriyor ( korelasyonlar sırasıyla 0.85, 0.88’de yer alıyor).

VET Fiyat analizi

Haber hazırlanırken VeChain saatlik 200 EMA ile mücadele ediyordu. Başarılı bir kırılma, altcoin’in bir sonraki test seviyesi olan 0.0256 dolar civarına çıkarak ve %8’lik bir ralliyi mümkün kılacaktır.

Bununla birlikte, daha pazardaki pozitif momentum azalır, VeChain 50 ve 100 EMA’sına [sarı ve yeşil] denk gelecek şekilde 0.0229 dolar civarında bir sonraki desteğine geri dönebilir.

Tüm bu gelişmelere karşın test ağında yaşanan gelişmenin kısa vadede net bir etkisi olamama ihtimalinin bir hayli yüksek olduğunu belirtmek isteriz. Bu geliştirmenin uzun vadede bir etkis iolacağı düşünse de kısa vadeli yatırımcıların bu gelişmeyi dikkatle takip etmesi gerekiyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın