Mart 28, 2024

Balinalar Bu Meme Coin’e Adeta Akın Ediyor: %483’lük Artış Neyin Habercisi?

Popüler meme coin Shiba Inu coin’de, on-chain verilere göre pozitif bir net akış artışı görüyor. Balinaların pozisyonlarındaki değişim hakkında fikir veren IntoTheBlock Büyük Sahipler Net Akışı %483 gibi muazzam bir artış göstererek bu yatırımcı sınıfının geri dönüşüne işaret ediyor. Büyük sahiplerin net akışı, 26 Mart’ta -41,19 milyar SHIB’den 27 Mart’ta 2,11 trilyon SHIB’e yükseldi. Net akıştaki bu artışlar, büyük sahipler veya balinalar tarafından biriktirme olarak yorumlanabilirken, düşüşler pozisyonların azaldığına veya satışa işaret edebilir. Bu tür veriler, piyasadaki büyük oyuncuların davranışlarını anlamak ve fiyat hareketlerini yorumlamak için önemli bir göstergedir.

Shiba Inu söz konusu olduğunda, Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin’in Shiba Inu’nun beklentilerini büyük ölçüde aştığına dair beklenmedik açıklaması balinaları olumlu etkilemiş olabileceğinden, büyük sahiplerden gelen birikim birincil faktör olabilir. Dün iki trilyonluk devasa bir SHIB, borsanın ve iki kurucusunun başına gelen mevcut düzenleyici baskının ardından KuCoin borsasından muhtemelen soğuk hava deposuna taşındı. Haber yazıldığı sırada SHIB son 24 saatte %4 artışla 0,00003126 dolara yükseldi ve haftalık %17 artış gösterdi.

Shiba Inu Haberleri

SHIB dergisinin son sayısına göre, Damn ekibi kısa süre önce 6,627.74 Wrapped BONE (WBONE) ve 77,386,493 SolKiller DAMN’ı yaktı. Geçtiğimiz Pazar günü ise 5.018 BONE ve 60.724.821 BAMN daha sistematik bir şekilde yok edildi. Shiba Inu katman 2 Shibarium son zamanlarda kilitli toplam değerinde büyük bir artış gördü. DeFi TVL toplayıcısı DefiLlama’nın verilerine göre, Shiba Inu’nun TVL’si 26 Mart’ta 3,9 milyon dolara ulaştıktan sonra şu anda 3,72 milyon dolar. Bu kilometre taşı, platformun geçen Ağustos ayında ilk kez piyasaya sürülmesinden bu yana görülmemiş bir likidite seviyesini temsil ediyor.

Homomorfik şifreleme (FHE) alanında bir öncü olan Shiba Inu ortağı ZAMA radikal bir çözüm önerdi: Varsayılan olarak uçtan uca şifreleme sağlayacak yeni bir internet protokolü olan HTTPZ. Bu yeniliğin, kullanıcıların verilerini hedefine ulaşana kadar güvence altına alması ve çevrimiçi etkileşimleri tamamen değiştirmesi olası.

Kaynak : U.Today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?