Mart 27, 2024

Vitalik Buterin O Meme Coin’i Övdü Fiyat Yükselişe Geçti: Coin’den Heyecanlandıran Performans!

Ethereum’un kurucu ortağı Vitalik Buterin kısa bir süre önce X’te Shiba Inu coin’i öven bir paylaşımda bulunarak daha geniş kripto piyasasında büyük bir coşku yarattı. Ethereum’un kurucu ortağının 27 Mart tarihli bu paylaşımı, SHIB’in kripto dünyasına girişinden bu yana piyasanın ve Vitailk’in beklentilerinden daha iyi bir performans sergilediğinin altını çizdi.

Bu, Vitalik’in yapay zeka (AI) konusunda katı güvenlik kuralları geliştirmeyi amaçlayan ve kar amacı gütmeyen bir firma olan Future of Life Institute FLI’ya yaptığı devasa Shiba Inu bağışı ile ilgilidir. Bu arada, SHIB kripto para birimi, Vitalik’in gönderisiyle doğan iyimserlikle uyumlu olarak bugün önemli bir yukarı yönlü hareket kaydetti ve haber yazıldığı sırada 0,3 dolar işaretinin üzerinde işlem gördü.

Vitalik’in Shiba Inu Bağışları

Vitalik’in X’teki paylaşımına göre, FLI’ya gönderilen SHIB bağışı, sektöre değeri düşük varlıkların bağışlandığı izlenimini bıraktı. Bununla birlikte, SHIB’in son zamanlardaki kayda değer yükselişlerini yansıtan bu bağışlar şu anda 600 milyon doların üzerinde bir değere sahip ve piyasada bir çılgınlık yaratıyor.

Bu konuyla ilgili olarak Vitalik, COVID döneminde CryptoRelief India’ya yaptığı bağışlara dikkat çekerek daha önceki benzer bir kroniği hatırlattı. Bu olayı anımsatan Vitalik, “birkaç gün içinde kesinlikle 100 kat düşeceğini düşünerek hızla bir yığın SHIB gönderdiğini” vurguladı. Ancak, meme coin daha iyi performans gösterdi. Ethereum‘un kurucu ortağı tarafından vurgulanan bu fenomen, Shiba Inu’nun bugünkü fiyat rallisine paralel olarak daha geniş kripto piyasasında hızla ilgi gördü.

Shiba Inu Fiyatı Yükseliyor

Bu haber yazılırken, Shiba Inu token’ın fiyatı son 24 saat içinde %8,27’lik önemli bir artış kaydetti. Şu anda 0,00003133 dolardan işlem görüyor. Token’ın piyasa değerindeki %8,11’lik artışın ve 24 saatlik işlem hacmindeki %40,48’lik yükselişin ardından SHIB, geniş kripto denizinde yükseliş dalgaları yarattı.

Bu yükseliş, Coinglass tarafından açıklanan türev verilerinin piyasada SHIB için bir yükseliş eğilimi göstermesiyle yerini daha da sağlamlaştırdı. Meme coin’in açık ilgisi %17,86 artarken, türev piyasasındaki hacmi %76,21’lik şaşırtıcı bir yükseliş kaydederek artan piyasa aktivitesine ve önemli miktarda para girişine işaret etti. Vitalik Buterin’in açıklamaları bu yükselişi daha da körüklerken, bu durum bugün Shiba Inu için toplu olarak bir yükseliş portresi çizdi.

Kaynak : CoinGape
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?