Ethereum Balinaları Bu Altcoin’leri Tercih Etti!

0
Ethereum Balinaları Bu Altcoin'leri Tercih Etti!

Yayınlanan yeni on-chain veriler, önde gelen Ethereum balinalarının mevcut koşullarda farklı sektörlerde yer alan altcoin’lere yatırım yaptıklarını ortaya koydu.

WhaleStats tarafından paylaşılan son veriler, borsa cüzdanları haricindeki en zengin 100 Ethereum cüzdanının yatırım davranışını ortaya koydu.

Koinfinans.com olarak belirttiğimiz üzere, balina takip platformu, en iyi cüzdanların; Bored Ape Yacht Club’ın NFT koleksiyonuna bağlı ve Ethereum tabanlı altcoin olan ApeCoin‘e (APE) yatırım yapma eğiliminde olduğunu ortaya koydu. WhaleStates’e göre, güçlü yatırımcılar 53.690 dolar karşılığında ortalama 13.592 APE satın aldı.

APE, Ethereum balinalarının en çok satın aldığı ikinci varlık olurken, listenin ilk sırasında ise stabilcoin US Dollar Coin (USDC) yer alıyor.

Balinalar aynı zamanda 47.451 dolar karşılığında ortalama 47.482 USDT satın aldılar ve USDT’ye olan ilgilerini sürdürmeye devam ettiler.

Listenin dördüncü sırasında yer alan altcoin ise fiziksel altınla desteklenen blok zincir altyapı platformu Paxos destekli ve Ethereum tabanlı bir token olan PAX Gold oldu. Balinalar, 18.278 dolar harcayarak ortalama 10 PAXG satın aldı.

Ethereum’un yerel token’ı ETH ise 13,690 dolarlık alım kaydetti ve toplamda 12 ETH ile listenin beşinci sırasında yer aldı.

Ethereum tabanlı stabilcoin Dai (DAI) ise ortalama 9376 dolar karşılığında 9358 DAI ile listenin altıncı sırasında yer aldı.

Yedinci sırada yer alan altcoin ise ETH ile değerini 1:1 oranını korumak için tasarlanmış bir token olan Wrapped Ethereum (WETH) oldu. Balinalar ortalama 4290 dolar karşılığında 4 WETH satın aldı.

Sekizinci sırada Synthetix platformunda sentetik varlıkların ticaretine güç veren bir kripto para birimi olan Synthetix Network (SNX) yer alıyor. En büyük ETH balinaları, ortalama 4290 dolar harcayarak 2.113 SNX satın aldı.

Dokuz numarada, ETH balinalarının ortalama 3.953 MATIC’i 1.408 dolar harcayarak satın aldığı katman-2 ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC) yer aldı.

İlk 10 listesinin sonuncusu, merkezi olmayan borsa SushiSwap’ın yönetim token’ı olan SUSHI oldu. Balinaların ortalama 1.369 SUSHI’yi 1.334 dolara satın aldı.

ethereum balina

Haberde yer alan ortalama değerleri temsil etmektedir. Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın