Dev Balinalar Zulalarını Bu Meme Coin’le Doldurdu: Yeni Listelemeler!

  • Büyük yatırımcılar bir gecede zulalarına yeni listelemeler yaşayan meme coin’den ekledi, ancak buna rağmen balinaların toplam meme coin varlıkları önemli bir ölçüde küçüldü.

En büyük Ethereum balinaları Shiba Inu‘yu (SHIB) satın almaya devam ediyor, ancak cüzdanlarındaki bu meme coin’in toplam miktarı ise azaldı ve şimdi SHIB’de sadece 200 milyon dolardan az tutuyorlar.

Rehber İçeriği

ETH balinaları SHIB’de 33 milyon dolar topladı

Ethereum zincirindeki en büyük 100 cüzdana odaklanan WhaleStats balina izleme platformu, yakın zamanda paylaştıkları bir tweet’te, son 24 saat içinde bu balinaların cüzdanlarına 33.2 milyon dolar değerinde – Dogecoin’den sonra piyasa değerine göre en büyük ikinci köpek kripto para birimi- Shiba Inu‘yu eklediğini duyurdu.

Şu anda, bu ilk 100 cüzdan, Cuma günkü 150.185.634 dolarlık pozisyona kıyasla SHIB’de toplam 179.344.952 dolar tutuyor.

SHIB bir borsada daha listelendi

SHIB listeleme çılgınlığı Karayipler’e de sıçradı, Saint Vincent ve Grenadinler merkezli BlueBit.io, Shiba Inu (SHIB) için destek ekledi.

Kripto para birimleri de dahil olmak üzere çok varlıklı bir trading platformu olan BlueBit.io, yakın zamanda platformunda Shiba Inu’yu listeledi. Borsa henüz resmi bir açıklama yapmadı ancak Shiba Inu hayranı olan ABD Senatosu Adayı Shannon Bray, borsa web sitesinde Shiba Inu için alım satımın başlamış olduğunu doğruladı.

Bluebit bu listeleme sonrası Shib topluluğunun gücü sayesinde Twitter’da viral hale geldi.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, Çok varlıklı ticaret platformu şu anda Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Dogecoin (DOGE) gibi büyük kripto para birimleri de dahil olmak üzere 7 varlık sınıfında 700’den fazla alım satım aracını destekliyor.

SHIB için 2 parite daha listelenecek

Amerikan hedge fonu Pantera Capital tarafından desteklenen bir kripto para birimi borsası olan VALR da kullanıcılarının önümüzdeki haftalarda Shiba Inu (SHIB) ile USDC Dollar (USDC) stablecoin karşılığında trading yapabileceklerini duyurdu.

Ayrıca 16 Ağustos’ta VALR, ETH/USDC ve BNB/USDC işlem çiftleri için destek ekleyeceğini açıkladı. Yakın gelecekte platform XRP, Solana (SOL) ve Avalance (AVAX) ile ikinci en büyük stablecoin paritesinde alım satıma da izin verecek.

Güney Afrika merkezli kripto para ticaret platformu, 2019’da yayına girdi. Mart ayının başlarında, bugüne kadarki en büyük finansman turunu işaret eden bir turu tamamlayarak 50 milyon dolar topladı. Yaklaşık çeyrek milyon kullanıcıya sahip olan VALR, şu anda yaklaşık 240 milyon dolarlık bir değerlemeye sahip.

Balinaların SHIB varlıkları %50’den fazla küçüldü

Yine WhaleStats tarafından sağlanan verilerine göre, Ethereum balinaları tarafından tutulan toplam SHIB miktarı, yakın zamana kıyasla ciddi bir ölçüde azaldı. Henüz geçen hafta, 3 Ağustos’ta, bu cüzdanlar ellerinde 600.000.000 dolardan fazla Shiba Inu’yu tutuyordu.

7 Ağustos’ta WhaleStats tarafından cüzdanlarında kabaca benzer bir miktar olduğu tespit edildi – bu, dolaşımdaki toplam SHIB arzının yüzde 10’uydu. Bu yazının yazıldığı tarihte ise, bu büyük zula, yukarıda bildirildiği gibi 180 milyon dolar gibi küçük bir miktara geriledi.

Ayrıca, SHIB token bir gecede balinaların ilk on kripto para birimi listesindeki lider konumunu kaybetti. Şimdi SHIB coin ikinci sırada yer alırken, ölçeklenebilirlik ve tam adem-i merkeziyetçilik sorunlarını çözerek yeni nesil blok zinciri platformu olmayı hedeflerken, birlikte çalışabilirlik teknolojisi ile diğer blok zinciri platformlarıyla uyumluluğu sağlayan Locus Chain (LOCUS) bu listede birinci sırada yer alıyor.

CoinMarketCap tarafından sağlanan verilere göre Shiba Inu, son 24 saatte yaklaşık yüzde 3’lük bir artışla 0,000012 dolar seviyesinden el değiştiriyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Utoday


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.