Nisan 17, 2024

XRP Fiyatı Bu Tarihe Kadar %15 Fırlayacak: İşte Beklenen O Seviyeler!


Bitcoin Halving çevresindeki beklenti şimdiden potansiyelini göstermeye başladı. Kripto para piyasası, jeopolitik gerilimlerle birleşen ve genel piyasa kargaşasına daha fazla lezzet katan yarılanma öncesi gerginlikler yaşıyor. Ancak, Bitcoin Yarılanması hızla yaklaşırken, büyük kripto para birimlerinin fiyatları yükseliş momentumuna girmeden önce küçük fiyat düşüşleri gösterebilir. Ripple (XRP) bu değişimin istisnası değil.

XRP, bu boğa sezonunda oldukça yavaş bir tempo benimsemiş olsa da, yatırımcılar hala Ripple’ın potansiyelini keşfetmeye hevesli ve fiyatının Bitcoin Yarılanması olayından sonra değer kazanabileceğini umuyor.

XRP ve Bitcoin Yarılanması

Bitcoin Halving, kripto dünyasında önemli bir etkinlik olarak kabul edilir ve madenci ödüllerinin yarıya indirilmesi, Bitcoin’in kıtlık unsurunu kontrol altında tutmaya yönelik kritik bir adımdır. Bu olay aynı zamanda Bitcoin arzını sınırlayarak fiyat değerlemesini sağlamlaştırır.

Bitcoin Halving genellikle Bitcoin’e olan momentumun diğer kripto para birimlerine dağıldığı bir dönem olarak görülür. XRP’nin bu momentumdan faydalanarak tutarlı bir fiyat hareketi göstermesi ve boğa piyasasının başlamasına öncülük etmesi bekleniyor.

XRP Fiyat Projeksiyonu

Önemli kripto analiz platformu CoinCodex, XRP‘nin 23 Nisan’a kadar %15’lik çarpıcı bir değer kazanarak 0,57 dolardan işlem göreceğini öngörüyor.

Önümüzdeki 30 gün için XRP fiyat tahmini, son 30 gündeki olumlu ve olumsuz eğilimlere dayanan bir projeksiyondur. Bu XRP projeksiyonlarına göre, XRP 23 Nisan 2024 tarihinde 0,571585 dolardan işlem görecek ve bu süreçte %15,55 değer kazanacak.

24 Nisan’dan sonra XRP, tekrar 0,57 dolarda sabitlenmeden önce 0,57 dolar-0,67 dolar fiyat aralığında işlem görebilir.

Ripple fiyatı %15,30 oranında yükselebilir ve 16 Mayıs 2024 itibariyle 0.570381 dolar seviyesine ulaşabilir. Teknik göstergelerimize göre, mevcut duyarlılık düşüş yönündeyken, Korku ve Açgözlülük Endeksi 65’i (açgözlülük) gösteriyor.

Kaynak : Watcher.guru

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?