BAYC, Sınırlı Sayıda Üretilen NFT Koleksiyonunu Duyurdu

0
BAYC, Sınırlı Sayıda Üretilen NFT Koleksiyonunu Duyurdu

Bored Ape Yacht Club, Ape Fest 2022 sırasında Rolling Stone ile ikinci iş birliğini duyurdu. Sınırlı sayıda üretilen Rolling Stone koleksiyonları, fiziksel sanat baskılarının yanı sıra iki adet 1/1 BAYC ve MAYC NFT koleksiyonu içerecek.

İlk BAYCxRolling Stone NFT’leri ve sanat baskıları, NFT topluluğu tarafından büyük ilgi gördü. Her iki platform da başka bir açık artırma ve satış için aynı düzeye ilgi görmeyi umut ediyor.

BAYC ve Rolling Stone Başka Bir NFT İş Birliği ile Daha Geliyor

Koinfinans.com olarak belirttiğimiz üzere, Bored Ape Yacht ve Rolling Stone, Ape Fest 2022’in ilk gününde ikinci NFT sınırlı edisyonu iş birliğini duyurdular. İki adet 1/1 BAYC and MAYC NFT’leri 22 Haziran saat 09.00’da açık artırmaya çıkarılacak.

“Günaydın Apeler- ApeFest’in ilk gecesi için çok heyecanlıyız. Başlangıç olarak iki adet 1/1 NFT ( bir BAYC ve bir MAYC için) @RollingStone ile yeniden iş birliği yaptığımızı duyurmak için çok heyecanlıyız.’’

Ayrıca, NFT müzayedesine her tasarımın koleksiyon sanat baskıları için 4 saatlik bir satış eşlik edecek. Sanatsal baskılar 100 dolar değerinde ApeCoin (APE) karşılığında satın alınabilecek. Satışlar başladığında linkler Twitter üzerinden paylaşılacak.

Ancak, BAYC ve MAYC NFT’leri ve sanat baskıları hakkındaki detaylar henüz Yuga Labs veya Rollling Stone dergisinde yayımlanmadı.

İlk BAYCxRolling Stone sınırlı sayıda fiziksel dergi kapağı baskıları ve 1/1 BAYC ve MAYC NFT’leri, NFT topluluğu tarafından büyük ilgi gördü ve geçen yıl Kasım ayında düzenlenen Ape Fest’te hızla satıldı.

BAYC ve MAYC 1/1 NFT’leri çok popülerleşti ve NFT’ler önemli koleksiyoncular tarafından çok fazla ETH  karşılığında satın alındı.

ApeCoin (APE) Bir Günde %20 Fırladı

ApeCoin(APE) fiyatı,ticaret hacmindeki %40’lık artışla desteklenen son 24 saatte yaklaşık olarak %20 arttı. Bu yazı sırasında APE 4,76 dolardan ile görüyor. Bu olay, koleksiyonluk bir baskı satın almak için kullanıcıların yaklaşık 25 APE’ye ihtiyaç duyacakları anlamına geliyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın