Ünlü Analist Poppe Bu Altcoin’ler İçin Fiyat Hedefini Açıkladı

Başarılı kripto analisti Michaël van de Poppe, Bitcoin (BTC) ve diğer birçok kripto varlığın rallisi ile altcoin fiyatlarının %200’e kadar artabileceğini öngörüyor.

Koinfinans.com tarafından daha önce bildirildiği üzere Van de Poppe, altcoin’lerin yüksek getiriler sağlayacak bir ralliye hazır olduğunu düşünüyor. Poppe, mevcut seviyelerden iki hatta üç kata kadar fiyat artışı görülebileceğini şu sözlerle paylaşmıştı:

“Altcoin’ler buradan %100-200 daha ilerlemeye hazır”

[irp posts=”61392″ name=”Kripto Uzmanı Altcoin Piyasasını Değerlendirdi: Ralli Yolda!”]

Popüler altcoin AVAX üzerinden örnek veren kripto analisti, güncel bir değerlendirmesinde pek çok altcoin’in AVAX ile benzer bir fiyat hareketi takip ettiğine dikkat çekti. Poppe şu anda 43.31 dolar seviyesinde işlem gören Solana’nın yaklaşık %94’lük bir artışla 84 dolara yükselebileceğini belirtti.

“Burada devam edebilecek bir altcoin, SOL. Neden?

50 Günlük MA’nın üzerinde kalma.

Devam eden higher low’lar (bir önceki dipten daha yüksek bir dip gelmesi), alıcıların baskısını artırıyor.

26 dolara ani hareket hızlanma sağlar.

Potansiyel hedefler:62 dolar-84 dolar”

SOL analiz

Van de Poppe, popüler altcoin Chainlink 7.20 dolar seviyesinde işlem gördüğü için LINK satın almak için de iyi bir zaman olduğunu düşünüyor.

“Chainlink, iyi bir çıkış için hazır görünüyor. USD ve BTC işlem çiftleri, aylarca süren yatay hareketler devam ederken birikim aşamasında gibi görünüyor. Burası yatırım yapacağınız yer. Ben hala LINK için 6-8 doların hayatınızın şansı olduğuna inanıyorum.”

Kripto varlık fiyatları, ABD Merkez Bankası’nın Çarşamba günkü politika toplantısının ve Fed Başkanı Jerome Powell’ın gelecekteki faiz oranı artışlarına dair açıklama yapmasının ardından yükseldi.

Yazının kaleme alındığı sırada, Bitcoin 23.964 dolar seviyesinde işlem görüyor. Ethereum (ETH) ise 1.724 dolar seviyesinde işlem görüyor.

“Ethereum 1.700 dolar ve Bitcoin 23.600 dolar. Yazın rahatlama rallisi ateşlendi.”

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : daily hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.