Shiba Inu’dan Kritik Bir Adım Daha: Ana Akım Kullanımı Artacak!

  • En büyük ikinci meme kripto para birimi olan Shiba Inu (SHIB), Dogecoin (DOGE) ve Ethereum’u (ETH) takip ederek popüler ATM ağına eklendi.

Pazartesi günkü basın açıklamasına göre, popüler kripto para ATM operatörü Bitcoin of America, mevcut kripto para birimleri listesine popüler meme kripto para birimi Shiba Inu’yu (SHIB) ekledi.

Platformun kiosk’ları, Bitcoin’in yanı sıra Dogecoin ve Litecoin de dahil olmak üzere çeşitli altcoinlerin satın alınmasına ve satılmasına izin verir.

Bitcoin of America, geçen ay da dünyanın en büyük meme kripto para birimi olan Dogecoin için destek sağlamış, bu da meme coin’in fiyatında önemli bir artışa yol açmıştı.

Ancak Dogecoin rakibi, haberler sonucunda değer kazanmayı başaramadı. Listelemeye rağmen Shiba Inu, yazım sırasında son 24 saatte yüzde 1.3’lük bir düşüşle işlem görüyor. SHIB token şu anda rekor seviyesinden yaklaşık yüzde 70’lik bir düşüş yaşadı ve 0.00002633 dolardan işlem görüyor.

Bitcoin of Amerika ve Kiosk’ları

Kripto para ATM’leri geleneksel vezne makinelerine benzer. Ancak genellikle, popüler kripto para borsaları tarafından alınan ücretlerden önemli ölçüde daha yüksek olan çift haneli ücretler alırlar.

Bitcoin of America, bir kripto ATM’sinin ve geleneksel bir ATM’nin özelliklerini birleştiren evrensel kioskunu bir yıl önce piyasaya sürdü. Evrensel kiosklar, müşterilerin banka kartlarıyla nakit ödeme yaptıktan hemen sonra kripto satın almalarını sağlar.

31 eyalette 1800’den fazla BTM’ye sahip olan Bitcoin of America, Shiba Inu’nun artan popülaritesini fark etmiş ve onu BTM’lerine dahil etme zamanının geldiğine karar vermişler gibi görünüyor. Bitcoin of America ayrıca kullanıcılarına Bitcoin, Litecoin ve Ethereum seçenekleri sunuyor.

Bitcoin of America, Amerika Birleşik Devletleri Hazine Bakanlığı’nda (FinCEN)(RegNum) bir para hizmetleri işletmesi olarak kayıtlı popüler bir sanal para birimi borsasıdır. Platform birinci sınıf müşteri hizmeti sunmanın yanı sıra hızlı ve sorunsuz bir işlem sağlamalarıyla tanınırlar.

Bitcoin of America, günlük işletmelerin bir Bitcoin ATM’sine sahip olmalarını kolaylaştırır. Pasif gelir, artan yaya trafiği ve pazarlama sağlayarak host konumlarıyla ilgilenirler. Ayrıca müşteri hizmetleri ve bakım/kurulum hizmetleri de sağlarlar.

Shiba Inu için dev bir adım

Bitcoin of America’nın Amerika Birleşik Devletleri’ndeki ATM’lerine Shiba Inu’yu eklenmesinin meme kripto para biriminin benimsenmesini önemli ölçüde artırması ve popülaritesinin de artış yaşaması bekleniyor. Token, geçen ay da AMC’nin desteklenen kripto para birimleri listesine eklenmişti.

Ayrıca bu yeni gelişme yatırımcıların SHIB’i satın almasını ve satmasını kolaylaştıracak ve meme coin’i Amerika Birleşik Devletleri’ndeki herkes için erişilebilir hale getirecek.

ATM’ler sıradan insanların yardımcısı olduğundan, bu hamle gerçekten de Shiba Inu’yu herkes için kolayca erişilebilir hale getirecektir. SHIB topluluğu, duyurunun etkisinin hissedilmesini sabırsızlıkla bekliyor.

Kripto para birimi, 2021’de en iyi performans gösteren kripto para birimlerinden biri haline gelip bazı erken benimseyenleri multi milyonerlere dönüştürmesinin ardından, 2022’de de biraz güç toplamak için mücadele ediyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Utoday


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.