Metaverse Coin’in Fiyatı Bu Gelişme Sonrası Fırladı: Lider Proje!

Kripto para piyasaları, Bitcoin ve Ethereum fiyatlarının destekte tutunmayı başarmasıyla yatay ticaret yapmaya devam ederken, Metaverse kripto para birimleri ekosistemlerini geliştirmeye ve yatırımcılar için popüler bir kripto kategorisi olmaya devam ediyor.

Bugün en iyi performans gösteren Metaverse token‘larından biri ise, son 24 saatte yaklaşık yüzde 35 artış gösteren Wilder World’den (WILD) başkası değildi. Altcoin’de gerçekleşen son fiyat artışı, platformun Wilder Moto Genesis NFT koleksiyonunu piyasaya sürmesinin ardından geldi.

Wilder World, Wilder Moto Genesis NFT Koleksiyonunu Yayınladı

12 Temmuz’da Wilder World, Wiami garajlarında en iyi Wheels yarışçıları ve koleksiyoncularında yeni evler bulacak 6.396 Moto NFT‘yi içeren Wilder Moto Genesis NFT koleksiyonunu yayınladı.

wilder world

Moto NFT koleksiyonu, Genesis Wheel NFT sahiplerini, mevcut BAYC NFT sahiplerine ApeCoin’in Airdrop edilmesine benzer şekilde ödüllendirmeyi amaçlayan Wilder Genesis Ödül Programının bir parçasıdır. Wilder World, Genesis Wheels NFT koleksiyonunu satın alan uzun süreli destekçilerini ödüllendirme konusunda Yuga Labs’ın ayak izlerini takip ediyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, Kullanıcıların kendilerine verilecek olan Moto NFT’lerine hak kazanıp kazanmadığını belirlemek için resmi Wilder World web sitesine gidip, cüzdanlarını bağlamaları ve uygun olup olmadıklarını tespit etmeleri gerekiyor. Talep dönemi, NFT’lerin halka açılacağı 19 Temmuz’a kadar devam edecek.

Genesis Wheels NFT’ye sahip olmayanlar ancak Wilder’ın Moto NFT’lerini satın almak isteyenler, 0,7 ETH taban fiyatı ile OpenSea’da Wilder Moto satın alabiliyorlar.

wilder world

Motos’un yalnızca talep süresinden sonra ortaya çıkarılacağını ve o zamana kadar yalnızca siyah beyaz şeffaf desenler halinde satışa sunulacağını unutmamak gerekiyor.

WILD Fiyatı yaklaşık yüzde 35 arttı

Wilder Moto NFT‘lerin yakın zamanda piyasaya sürülmesiyle birlikte WILD fiyatı, birkaç saat içinde yaklaşık yüzde 35’lik bir artışla 0,2 dolardan 0,275438 dolara önemli bir yükseliş gerçekleştirdi.

ApeCoin’in ayak izlerini takip etmek ve mevcut proje destekçilerini ücretsiz NFT’lerle ödüllendirmeye karar vermek, projeyi tanıtmak ve token’a olan güveni güçlendirmek için mükemmel bir yöntem olmuş gibi görünüyor.

wilder world

Yazım sırasında 0,271199 dolar seviyesinde olan WILD’ın piyasa değeri 21.2 milyon dolar seviyesinde bulunurken, metaverse coin’in tamamen seyreltilmiş piyasa değeri ise 123 milyon dolar. Yazım sırasında, WILD’ın 24 saatlik işlem hacmi 2.1 milyon dolar, dolaşımdaki arzı ise 86.2 milyon WILD token seviyelerinde bulunuyor.

Wilder World Nedir?

Mayıs 2021’de piyasaya sürülen Wilder World (WILD), Metaverse’ini Epic Games’in en yeni Unreal Engine 5’i ile inşa edilen, olağanüstü yüksek kaliteli grafikler ve piyasada rakipsiz, sürükleyici ve ilgi çekici bir deneyim sunan lider bir Metaverse ve NFT projesidir.

wilder world
Kaynak: wilderworld

Wilder World, Metaverse’de kullanıcıların sanal gayrimenkul sahibi olmalarını, karakterlerini özelleştirmelerini, araçlarını sürmelerini ve çok daha fazlasını sağlayan RPG temalı bir ekosistem oluşturmaya çalışıyor. Wilder World, sınırsız seçeneklerle sağlam bir deneyim sunmayı amaçladığı için Rockstar’ın GTA serisinin kripto versiyonuna benzetilebilir.

Wilder World’ün Metaverse’i hala geliştirme aşamasında olmasına rağmen, projede yüzlerce koleksiyona yayılan binlerce öğeyle aktif bir NFT pazar yeri bulunuyor. 1 dolardan binlerce dolara kadar sanal araziler bulunan ve her bütçeye uygun NFT’ler içeren Wilder World’ün NFT pazar yerine göz atmanızı öneririz.

Platformun yerel hizmet varlığı ise, ERC-20 Ethereum tabanlı bir token olan WILD’dir. WILD, NFT’leri satın almak için kullanılan birincil varlıktır ve Metaverse piyasaya sürüldüğünde Wild ekosistemi için temel hizmet token’ı olacaktır.

Wilder Wordl’ün WILD token’ını; KuCoin, Gate.io, Huobi Global, LATOKEN, Uniswap, BitMart, vb. popüler platformlarında bulabilirsiniz.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : nulltx


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.