Justin Bennett’e Göre Ethereum, Bitcoin ve Diğer Altcoinlerden Daha İyi Performans Gösterebilir!

0

Kripto dünyasının popüler stratejistlerinden birisi olan Justin Bennett, Ethereum‘un (ETH), kripto pazarındaki diğer varlıkları gölgede bırakacak kadar etkileyici bir ralli için hazırlandığını düşünüyor.

90.400 takipçili Twitter hesabında analizlerini paylaşan Bennett, Ethereum’un, Bitcoin (BTC) tablosundaki kurulumunun, 0.105 ve 0.160 BTC seviyelerine sıçrayabileceğini ve şu anki değerlerle ortalama 6.000 ile 9.100 dolar aralığına yükselebileceğini belirtti.

“ETH/BTC hazır görünüyor. ETH’nin önümüzdeki birkaç hafta içinde, hemen hemen her şeyi geride bıraktığını düşünüyorum.”

Analist, daha geniş kripto trendleri göz önüne alındığında, ETH’nin yatırımcılara piyasaların nereye gittiğine dair ipuçları sunabileceğini öne sürüyor.

“Herkes bu döngü hakkında ipuçları için BTC’ye bakıyor. Peki ya ETH öncü gösterge haline gelirse?

Yarım trilyon dolarlık piyasa değeri ile %19 piyasa hakiyetine sahip olan ETH hiç de tembel değil. Bence her ikisine de eşit derece dikkat etmemiz gerekiyor.”

Bennett daha sonra Ethereum‘un fiyat seviyelerine odaklandı ve 4.000 doları kritik destek olarak gördüğünü belirtti. Analist, 4.600 doların kırılmasını çok daha yüksek bir çıkış şansı olarak görüyor.

“4.400 dolar şu an bir diren. 4.600 doların üzerinde ise biz ‘aya çıkarız'”.

ETH, gün için %2,45 düşüşle 4.245 dolardan işlem görüyor.

Bitcoin‘e da bakan Justin Bennett, Bitcoin’in son zamanlarda tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 68.500 dolardan düştükten sonra bir rahatlama rallisi yapmayı umuyorsa, 55.000 doları tutması ve 60.000 doları geçmesi gerektiğini söylüyor.

“BTC, 63.000 dolarlık bölgeye bir yardım rallisi için burada oldukça iyi görünüyor. BTC destek hattını 55.000 dolarda tutması ve 60.000 doları geçmesi gerekiyor.”

Bennett, BTC’nin grafikte kırmızı mumla savaşmaya devam ettiği sürece iyimserliğini koruyacağını ifade etti.

“BTC, şu ana kadar çok iyi. Bu 4 saatlik trend çizgisini kıralım ve işimizin başına bakalım.”

Bitcoin şu an 57.097 dolardan işlem görüyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın