Fiyatta Yükseliş Yolda, Bu Altcoin’e Dikkat!

0
Fiyatta Yükseliş Yolda, Bu Altcoin'e Dikkat!

Polkadot fiyatı son zamanlarda önemli ölçüde düşüş kaydetti ve bir süredir önceden belirlenmiş bir aralığın altında işlem görmeye devam ediyor. Dipten dönüş modeline yol açan son çabanın hızlı bir ralli ile sonuçlanması ise oldukça olası.

Polkadot fiyatının yerel token’ı DOT fiyatı, kademeli olarak düşmeye başlamadan önce 24 dolarlık seviyeye ulaştı ancak fiyat daha sonra dramatik bir şekilde 6.85 dolarda yer alan destek seviyesine geriledi. Bu düşüşe rağmen fiyat geri dönmeyi başardı ve ardından 11,86 dolara dokunarak %72 fiyat artışını tamamladı.

Tüm bu hareketlerden sonra, ayılar kontrolü ele geçirdi ve fiyatı 0,5 orta noktasının altına çekerek 6.85 dolara kadar düşürdü. Fiyatlar, 6,85 seviyesinin altındaki 5,95 dolar destek seviyesine düşmeden önce kısa bir süre bu seviyede kaldı ve bu da satış baskısı altında bir direnç seviyesine dönüştü.

Polkadot

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere bir yandan boğaların piyasaya dahil olmasıyla birlikte ayılar fiyatı agresif bir şekilde düşürdü ve 7,78 dolara kadar geriletti ancak boğaların gücü 0,5 orta noktasına doğru ilerleme kaydetti ve 9,35 dolarlık seviyeyi kaydetti.

Fiyatlar, yaklaşık bir ay boyunca 6,85 doların altına düşmeden ve 5.95 dolar destek seviyesine ulaşmadan önce 6.85 dolar ile 7.78 dolar arasında hareketlilik gösterdi. Polkadot’un iki kez aralığın altına düştüğü görülürken ve 5,95 dolara çift dip ortaya çıktı ve bu da %82’lik bir artışla 11.86 dolara çıkacağını öngören bir yükseliş anlatımını ortaya koydu.

İlk yükseliş göstergesi ve büyük olasılıkla sonuç, Polkadot aralığın altını 6.85 dolardan çevirdiğinde ortaya çıkacak. Fiyat, aralığın ortasını yeniden test edebilir, bu da 9,35 dolar ve 6,43 dolardan %45’lik bir artışı temsil edebilir.

Bitcoin fiyatının yönünü henüz belirlemediği de göz önünde bulundurulacak olursa yatırımcılar 9,35 dolarlık seviyenin yeniden test edilmesini beklemeden önce sell-stop fonksiyonunu 5,95 dolar olarak ayarlayabilir.

Bitcoin fiyatında yaşanacak bir değişiklik, fiyattaki ideal yükseliş durumunu sert bir şekilde etkileyebilir. Yatırımcılar bu nedenle 5,95 dolar seviyesine çok dikkat etmeli çünkü bunun altında bir günlük mum çubuğu daha düşük bir dip yaratacaktır, çift dip hipotezini çürütecek ve yükseliş senaryosunu geçersiz kılarak Polkadot fiyatının potansiyel olarak 5.46 dolara düşmesine neden olacaktır.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın