Ethereum (ETH) 5.000 Dolara mı Gidiyor? Solana (SOL) Sahipleri Neden Raffle Coin (RAFF) Ön Satışını İnceliyor?


Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Sponsorlu içerik göndericisine göre Ethereum (ETH) bazı tahminlere göre 5.000 dolara yükselebilme potansiyeline sahipken, Raffle Coin (RAFF) Solana (SOL) topluluğunun dikkatini çekti. Çekiliş/lotarya nişi içinde faaliyet gösteren Raffle Coin (RAFF), ön satışından yükseliş yaşama ihtimalli olduğu iddia edilere Solana (SOL) sahipleri tarafından araştırılıyor.

İçerik göndericisine göre bu spekülatif coin, kripto içinde henüz dokunulmamış çekiliş pazarından yararlanmayı ve hızlı ve düşük maliyetli Solana (SOL) ağı üzerinde ödüller kazanmanın yeni bir yolunu sunmayı amaçlıyor. Solana’nın yetenekleri ve keşfedilmemiş çekiliş nişi tarafından sunulan imkanlarla Raffle Coin (RAFF), geleceği başarılı olacak mı olmayacak mı merak ediliyor.

Ethereum (ETH) Fiyatı, Balina Endişelerine Rağmen Direnç ve Momentum Gösteriyor

Ethereum (ETH) son zamanlarda direnç gösterdi ve %8’in üzerinde bir artışla 3.000 doların üzerine çıktı. Bu önemli yükseliş, bu yıl yeni tüm zamanların en yüksek seviyelerine potansiyel bir atılımı öneriyor. Ethereum (ETH) fiyatının yeniden yükselmesi, yatırımcılar arasında artan ilgiyi gösteren ticaret hacminde %40’lık bir artışla altını çiziliyor. Ancak, büyük Ethereum (ETH) transferlerinin borsalara yapılması, daha geniş çaplı satışları tetikleyebileceği için balina hareketleri konusunda endişeler devam ediyor.

Yine de, rekor sürekli ticaret hacimleri ve Ethereum (ETH) için büyüyen bir kullanıcı tabanı ile momentum devam ediyor. Bitcoin’in yükselişiyle birlikte ardışık 3.000 dolar ve 3.200 dolar ihlalleri sonrasında yapılan analizler, Ethereum (ETH) için iyimser bir tahmin gösteriyor. Önümüzdeki aylarda Ethereum’un (ETH) 5.000 dolar seviyesine ulaşabileceğini görebiliriz.

Solana’nın Fiyat Rallisinde Momentum Kaybı

109.58 dolar civarında işlem görmesine rağmen Solana (SOL), momentumunu korumakta zorlanıyor. Kısa bir süre 100 doları aştıktan sonra, Solana (SOL) 110 dolarlık önemli direncin üzerine çıkamayarak aşağı yönlü bir trende girdi. Kısa süreliğine 111 dolara %9’luk bir sıçrama yaptıktan sonra hızla buharlaştı. Solana (SOL)’nın ticaret hacmi ve piyasa değeri artmış olsa da, Solana’nın (SOL) fiyatı devamını getiremedi. Toplam kilitlenen değer toparlandı ancak FTX öncesi seviyelerin çok altında kalarak Solana’ya (SOL) olan güvenin zayıfladığını ortaya koydu.

Yukarı yönlü eğilimler devam ederse Solana (SOL) potansiyel olarak 120 doları aşabilir, ancak aşırı genişleme 100 dolara geri çekilme riskini taşır. Solana (SOL) hızını öne sürse de, daha yüksek seviyeleri sürdürememesi, kalıcılığı konusundaki şüpheleri vurguluyor.

Raffle Coin (RAFF) – Heyecan Verici Yeni Kripto Loteri Platformu

Sponsorlu içerik göndericisine göre Raffle Coin (RAFF), kullanıcıların anlık yarışmalara katılıp kripto, arabalar, lüks tatiller ve daha fazlası gibi arzulanan ödüller kazanmalarını sağlayan öncü bir merkezi olmayan loteri platformu sunacağı iddia ediliyor. Kullanıcı dostu bir ara yüzle, oyuncular kolayca hesap oluşturabilir, ödül listelerine göz atabilir, cüzdanlarını kripto ile fonlayabilir ve günlük, haftalık ve mega jackpot çekilişlerine katılabilir. Fakat başarılı olup olmayacağı belirsizdir, dikkatli olunmalıdır.

Bir merkezi olmayan platform olarak Raffle Coin (RAFF), token sahiplerine yeni özellikler önerme ve oylama yoluyla geleceklerini şekillendirme kontrolünü veriyor. Proje, daha yüksek seviyelerde artan stake ödülleri sağlayan katmanlı bir VIP sistemi aracılığıyla katılımı teşvik ediyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Sponsorlu içerik göndericisine göre Raffle Coin (RAFF), herhangi bir halı çekme şansını ortadan kaldırmak için takım tokenlerini 2 yıl ve likiditeyi ömür boyu kilitleyerek uzun vadeli taahhüdünü işaret ediyor. Şu anda birinci aşamada 0.016 dolardan ön satışta olan Raffle Coin (RAFF), kullanıcıların güvenilir, merkezi olmayan bir ekosistemde hayat değiştiren ödüller kazanmasını sağlayarak loterilerin eğlencesini kripto sahnesine taşıyor. Tokenomikleriyle %60’lık arzı ön satış yatırımcılarına ayırdıkları iddia ediliyor. Fakat projenin geleceği belirsizdir, yatırım kayıp riski bulunmaktadır.

Raffle Coin tokeni incelemek için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski taşımaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : Raffle Coin
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?