Mayıs 18, 2024

EGRAG CRYPTO’dan XRP’nin Geleceği Hakkında Tahmin: Yakın Zamanda Geri Dönüş Mümkün!


Son güncellenme : 12.06.2024 - 16:13

Ünlü kripto para analisti EGRAG CRYPTO, geçtiğimiz günlerde XRP coin ‘in geleceği hakkındaki görüşlerini paylaştı. XRP/BTC işlem çifti grafiğine odaklanan analist, Bitcoin fiyatundaki son artışın ve bunun XRP/BTC oranı üzerindeki etkisinin altını çizdi. Oran, 15 Mayıs 2024 tarihinde 0,00000771 seviyesine kadar geriledi.

Bu gelişme, XRP/BTC oranında sürekli bir düşüş beklentisi oluştururken BTC’nin daha fazla kazanacağına olan inancını pekiştiriyor. Analistin, bu düşüşü öngörmüş olması mümkün. Ancak analist XRP için umutların tükenmediğini addia ediyor. Çünkü geri dönüşün yakın zamanda gelebileceği görüşünde.

Önemli Çıkarımlar ve Potansiyel Senaryolar

EGRAG Crypto, XRP/BTC oranı için hedef aralığını belirleyerek XRP sahiplerini teşvik etti. Analizine göre, 0,00000710 ile 0,00000555 arasında bir seviyeye ulaşmanın, XRP için önemli bir fiyat artışı anlamına gelmesi olası. Bu bağlamda potansiyel olarak 2017 kripto para boğa koşusu sırasında tanık olunan artışı yansıtması olası.

XRP/BTC Oranı Nedir?

XRP/BTC oranı, bir XRP coin‘in Bitcoin (BTC) değeri karşısındaki değerini temsil eder. Azalan bir oran, aynı miktarda BTC satın almak için daha fazla XRP’ye ihtiyaç duyulduğunu gösterir. Tersine, artan bir oran, aynı miktarda BTC elde etmek için daha az XRP gerektiğini gösterir.

Bir trader kısa süre önce bu grafiğe dayanarak XRP’nin sıfıra gideceğini öngördürdü. Ancak, EGRAG CRYPTO, XRP’nin toparlanması durumunda bu tahminin bir mizah malzemesi haline gelebileceğini belirtti.

EGRAG CRYPTO’nun Analizine Eleştirel Bir Bakış

Teknik analizin kesin sonuçlar vermediğini kabul etmek çok önemli. Geçmiş performans gelecekteki sonuçları garanti etmez ve teknik analiz sadece bir bulmacanın parçasıdır. XRP’nin fiyatını etkileyen farklı faktörler arasında temel gelişmeler, düzenleyici kararlar ve genel ekonomik koşullar da mevcut.

EGRAG Crypto’nun analizi, XRP/BTC oranı ve XRP için gelecekteki potansiyel fiyat hareketleri hakkında ilginç bir bakış açısı veriyor. Bir fiyat düşüşü öngörmesine rağmen, bu nihayetinde tarihi bir artışa yol açabilir. Başka bir önde gelen analist ise Şubat ayında aptal para yatırımcılarına dikkat çekmişti.

Bu yatırımcılar, ayı piyasası sırasında güvenlerini kaybeden ve dalgalanma başlamadan önce çekenlerdir. Bu bağlamda EGRAG CRYPTO’nun öngörüsünün, bu dalgalanmaya yol açabilecek bir ayı piyasası olması mümkün. 2017 döngüsünden bu yana birçok yatırımcının aynı durumu yaşadığı göz önüne alındığında, bir sonraki boğa koşusundan önce birçoğunun aynı şeyi yapmasını beklemek mantıklı olabilir.

Kaynak : Timestabloid

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?