Bu On Altcoin’e Dikkat, Farklı Borsalarda Listeleniyorlar!

28 Temmuz 2022 günü altcoin dünyası için oldukça hareketli geçecek. Birçok altcoin topluluğuyla bir araya gelerek güncellemeleri ve gelişmeleri tanıtmanın yanı sıra gelen soruları da cevaplayacak.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, bazı altcoin’ler ise önemli borsalarda listelenmenin heyecanını yaşıyor.

Altcoinler’de Yaşanacaklar

 • Hedera (HBAR), “testnet sürümünü” resetleme dönemine geldiğini belirtti. Resetleme ile yeni testnet sürümü bugün sunulacak.
 • Parex (PRX), LBank tarafından listelenecek. Listeleme PRX/USDT çiftiyle gerçekleştirilecek.
 • CUBE (ITAMCUBE) ise Golden Bros Grand güncellemesini yayınlayacağını duyurdu.
 • Wasder (WAS) ise BitMart tarafından listelenecek. Listeleme WAS/USDT çiftiyle gerçekleştirilecek.
 • Home Coin (HOME) ise topluluğuyla bir araya gelecek ve Twitter Spaces üzerinden “soru-cevap” etkinliği gerçekleştirecek.
 • Origin Dollat Governance (OGV) ise KuCoin tarafından listelenecek. Listeleme OGV/USDT çiftiyle gerçekleştirilecek.
 • Locus Chain (LOCUS) da listelemeler arasında yer alıyor ve XT.COM tarafından listelenecek. Listeleme LOCUS/USDT çiftiyle gerçekleştirilecek.
 • Triall (TRL) da YouTube üzerinden bir soru-cevap etkinliği gerçekleştirerek topluluğuyla bir araya gelecek.
 • Ergo (ERG) haftalık güncellemesini ve soru-cevap etkinliğini gerçekleştirecek.
 • Global Smart Asset (GSA) ise Coinstore tarafından listelenecek.
 • FIO Protocol (FIO) ise topluluğuyla bir araya gelecek ve yaşanan son gelişmeleri paylaşacak.
 • Offshift (XFT) de topluluğuyla bir araya gelecek ve soru-cevap etkinliği gerçekleştirecek.
 • Babylons (BABI) DrivEZ IDO etkinliği gerçekleştirecek.
 • AmazingTeamDAO (AMAZONGTEAM) ise MEXC Global tarafından listelenecek.
 • Quint (QUINT) ASYAGRO (ASY) da LBank tarafından listelenecekken, Decentral Games ICE (ICE) ise BitMart tarafından listelenecek. StreamCoin (STRM) ise Emirex tarafından listelenecek.
 • Pocket Network (POKT) ise soru-cevap etkinliği ile topluluktan gelen soruları cevaplayacak.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Coinmarketcal


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.