Mart 25, 2022

Bu Meme Coin, DOGE ve SHIB’ten Daha İyi Performans Göstererek Adeta Uçuyor!

Bitcoin (BTC), jeopolitik gelişmelerin de etkisiyle 44.000 dolarlık seviyelere kadar yükseldi. Çoğu altcoin de bu yükselişi takip etmeyi başardı ancak bu takip çok uzun sürmedi ve konsolidasyon aşamasına geri döndü.

Dogecoin (DOGE), gün içerisinde %3,5 değer kaybederken, Shiba Inu (SHIB) %1 değer kaybetti. Ancak tüm bu altcoinler arasında dikkat çeken bir meme coin vardı, Dogelon Mars, haberin hazırlandığı sırada bile yükselişine devam ediyordu. ELON, gün içinde %15 artışla devam ederken toplam değerini 470 milyon doların da üzerine çıkardı.

Dogelon Mars Yükselişine Devam Edebilir mi?

Dogelon piyasasındaki olumlu havanın devam etmesine rağmen, ticaret hacimleri hız kazanmadı. Ancak bu analizlerin hazırlandığı anlardan bir süre sonra değer 470 milyonu aşmayı başardı. Buna rağmen toplam değer zirvelerden biraz uzakta olabilir. Öte yandan 21 Mart tarihinde 6 milyon token işlem görürken, geçtiğimiz güb 3 trilyon token işlem gördü.

Bununla birlikte, işlem gören tokenlar arasında, alım tarafına karşılık gelenler, satış tarafıyla ilişkili olanları gölgede bırakmayı başardı. Örneğin, yalnızca son 1 saat içinde, alım-satım tarafı farkı, 290 milyar token’a yakın bir pozitif değer kaydetti. Aynısı, 12 saatlik zaman diliminde 523 milyarlık bir değeri yansıtarak, boğaların ELON pazarındaki durumu kontrol ettiğini gösteriyor.

Dogelon Mars (ELON) piyasasında mevcut olan satın alma eğiliminin de etkisiyle token son zamanlardaki basit hareketli ortalamasının üzerinde işlem görüyor. Ancak, rallinin devam edebilmesi için ani bir direnişin üstesinden gelmesi gerekiyor.

ELON, günlük en yüksek seviyesi 0,000000851 dolar olmasına rağmen, 0,000000828 dolar ile %23,6 FIB seviyesinin üzerinde kendisi için güçlü bir zemin oluşturamadı. ELON, haber hazırlanırken 0,000000800 doların işlem görmeye başladı. Özellikle, aynı Fib seviyesi Dogelon’un yükseliş trendini iki hafta önce sürdürmesini engellemişti.

Tüm bu etmenler göz önüne alınınca ancak boğalar varlıklarını daha da fazla hissettirmeyi başarırlarsa ELON, söz konusu bariyerin üzerine tırmanabilecektir. Bu olursa, Dogelon bir sonraki 0,000001030 dolardan test edilmeden önce %24’lük bir ralli daha yaşayabilir.

Bununla birlikte, piyasalardaki ivme kaybolursa, meme coin ELON başka bir adım atmadan önce 0,000000659 ile 0,000000775 dolar arasında konsolidasyona devam edebilir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Watcher.guru


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.