XRP’nin Fiyatı 0,30 Dolar İçin Olumlu Sinyal Veriyor

Üçüncü en büyük kripto para birimi XRP, diğer altcoinlerle birlikte bir yükseliş hareketi içerisinde. Şu anda yaklaşık yüzde 4’lük bir artış gösteriyor. En yüksek fiyat artışı yüzde 8,88 ile EOS’da olurken onu yüzde 8,07 ile Bitcoin Cash ve yüzde 7,96 ile Binance Coin izliyor.

İlk Hedef 0,3 Dolar

yatırımcılar XRP’de yükselişe geçti ve içlerinden birisi, olası bir rallinin başlayabileceği bir sonraki hedef olarak 0.30 Dolar seviyesini belirlediler.

Kripto yatırımcısı ‘Galaxy’ son XRP davranışı hakkındaki izlenimlerini paylaşarak, kripto paranın ‘artış işaretleri gösterdiğini’ söylüyor. Fiyat artışı zincirindeki ilk hedefine yönelmeye başlamak için, 0.25 Dolar’daki psikolojik seviyesini kırması gerekiyor.

XRP’nin Aylık Grafiği Yükseliş Bayrağını Göndere Çekti

Bir Twitter kullanıcısı ve XRP hayranı olan ‘JOKER’ aylık bir XRP grafiği yayınladı ve kripto para için boğa bayrağı oluştuğunu söylüyor. Yeni bir XRP’nin tüm zamanların en yüksek seviyesine yaklaştığını ve fiyatın artması durumunda 5,73 Dolar’lık bir seviye önerdiğini iddia ediyor.

Ancak, işlerin düşüş gösterebileceği konusunda uyarıyor ve bu durumda tahmini bir en düşük seviye olarak 0,005 Dolar’dan bahsediyor.

Sık sık XRP çizelgeleri, yayınlayan başka bir Twitter kullanıcısı @gordongekko369, piyasa durumu hakkındaki değerlendirmesini paylaşarak XRP için yeni bir boğa koşusunun başladığını tweetledi.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.