XRP’nin Fiyatı 0,30 Dolar İçin Olumlu Sinyal Veriyor

0
825

Üçüncü en büyük kripto para birimi XRP, diğer altcoinlerle birlikte bir yükseliş hareketi içerisinde. Şu anda yaklaşık yüzde 4’lük bir artış gösteriyor. En yüksek fiyat artışı yüzde 8,88 ile EOS’da olurken onu yüzde 8,07 ile Bitcoin Cash ve yüzde 7,96 ile Binance Coin izliyor.

İlk Hedef 0,3 Dolar

yatırımcılar XRP’de yükselişe geçti ve içlerinden birisi, olası bir rallinin başlayabileceği bir sonraki hedef olarak 0.30 Dolar seviyesini belirlediler.

Kripto yatırımcısı ‘Galaxy’ son XRP davranışı hakkındaki izlenimlerini paylaşarak, kripto paranın ‘artış işaretleri gösterdiğini’ söylüyor. Fiyat artışı zincirindeki ilk hedefine yönelmeye başlamak için, 0.25 Dolar’daki psikolojik seviyesini kırması gerekiyor.

XRP’nin Aylık Grafiği Yükseliş Bayrağını Göndere Çekti

Bir Twitter kullanıcısı ve XRP hayranı olan ‘JOKER’ aylık bir XRP grafiği yayınladı ve kripto para için boğa bayrağı oluştuğunu söylüyor. Yeni bir XRP’nin tüm zamanların en yüksek seviyesine yaklaştığını ve fiyatın artması durumunda 5,73 Dolar’lık bir seviye önerdiğini iddia ediyor.

Ancak, işlerin düşüş gösterebileceği konusunda uyarıyor ve bu durumda tahmini bir en düşük seviye olarak 0,005 Dolar’dan bahsediyor.

Sık sık XRP çizelgeleri, yayınlayan başka bir Twitter kullanıcısı @gordongekko369, piyasa durumu hakkındaki değerlendirmesini paylaşarak XRP için yeni bir boğa koşusunun başladığını tweetledi.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın