Ünlü Rapçi Soulja Boy, XRP Almak İçin Harekete Geçti!

Amerikalı rapçi, aktör, plak yapımcısı, söz yazarı ve girişimci DeAndre Cortez Way (diğer adıyla Soulja Boy) Twitter hesabından paylaşım yaparak “XRP‘yi nasıl satın alabilirim?” diye sordu. Ayrıca XRP satın alamadığı Coinbase’den bir ekran görüntüsü paylaştı.

Soulja Boy kısa süre önce kripto para piyasasına girdi, ilk olarak Twitter’daki DOGE topluluğunu dikkatini çekti ve DOGEcoin’in “halkın parası” ve “geleceğin kripto parası” olduğunu söyledi.

22 Ocak’ta rapçi, Twitter’da BNB, DGB, TRX, KLV, ZPAE ve FDO’da satın aldığını duyurdu ve topluluktan satın almak için daha fazla para önerisinde bulunmasını istedi. Bugün, büyük olasılıkla Coinbase borsasına ait olduğu düşünülen bir ekran görüntüsü yayınladı ve XRP satın alma girişiminin ardından bir “Hata. Bu varlık için ticaret desteklenmiyor” uyarısı aldığını paylaştı. Kripto topluluğu hızlı bir şekilde tweet’in altında durumu açıklamaya çalıştı ve ünlü rapçiye SEC davasından bahsetti. Tweet kısa sürede 1.500 civarında yanıt aldı.

Rapçi, Gokhshtein Media’nın kurucusu ve eski bir ABD’li politikacı olan David Gokhshtein’ın “BTC aldın mı?” sorusuna yanıt vererek Bitcoin satın aldığını itiraf etti. Gokshtein, geçen yıl Cumhuriyetçi Parti’den ABD Kongresi’nde bir seçim kampanyası yürütürken bir kripto hayranı oldu. O dönem Bitcoin, XRP, DGB ve diğer dijital varlıklarla ilgilenmeye başladı. Şu anda, diğer kripto paraların yanı sıra hırpalanmış XRP’nin hayranı olmaya devam ediyor. 22 Ocak’ta yaptığı paylaşımda şunları söyledi:

“XRP, oyundaki en baskın oyunculardan biri olacak ve bu yüzden çantalarımı (XRP’lerimi) satmayacağım.”

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.