Ünlü Meme Coin’in Red Bull ile Anlaşacağı İddiası!

ShibaSwap’in baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, Red Bull ekibiyle bir görüşme gerçekleştirdiği hakkında tweet paylaştı. Shiba Inu fenomeni Milkshake de yapılan bu görüşmenin ‘gerçekten şaşırtıcı ve üretken’ olduğu şeklinde yorum paylaştı.

Shiba Inu cephesinden gelen bu haber olumlu karşılansa da taraflardan herhangi detaylı bir açıklama gelmedi ve işbirliğinin ayrıntıları henüz ortaya çıkmadı. Haberi heyecanla karşılayan topluluk doğal olarak spekülasyonları da yaymaya başladı. En yaygın spekülasyonlardan birisi de Shiba Inu (SHIB) logusunun Red Bull destekli yarış takımlarının araçlarında yer alacağıydı. Bazı üyeler ise logonun Red Bull gösteri uçaklarına yerleştirileceği konusunda spekülasyonlar paylaştı.

[irp posts=”55255″ name=”Meme Coin’in Yakımında Yeni Rekor: Yakım Oranı %5000 Arttı!”]

İlgili anlaşmaya ilişkin daha fazla detay öğrenmek isteyen basın da taraflardan herhangi bir bilgi almayı başaramadığını paylaştı.

Shiba Inu ekibinde yer alan bir üye ise Watcher Guru ekibine açıklama yaptı ve açıklamada:

“Farklı endüstriler hakkında daha fazla bilgi edinmek ve toplulukları markalarla buluşturmak için bir keşif sürecinin devam ettiğini ve bu tür toplantıların sinerji kazanmak için oldukça önemli olduğunu düşünüyoruz” notunu paylaştı.

Ancak ekip, SHIB ve Red Bull işbirliğinin hangi konuları kapsayacağını açıklamadı. Söz konusu anlaşma gerçekten hayata geçerse bu konuda resmi bir açıklama beklememiz gerekecek gibi görünüyor.

“SHIB ile ilgili sohbet için teşekkürler Red Bull. Tekrar görüşmeyi dört gözle bekliyorum!”

“Gerçekten harika ve verimli bir toplantıdan yeni çıktım! Beni kanatlandırdı. SHIB!” -Milkshake (Shiba Inu fenomeninin tweetine şu an erişilemiyor ancak konuya ilişkin yeni tweetler paylaşıldı).

Shiba Inu İşbirlikleri

Shiba Inu ekibi, işbirliklerini genişletmek için toplantılar yapmaya devam ediyor. Bu yılın başında lüks İtalyan moda markası John Richmond ile bağlantı kuran ekip dikkat çekmişti. Ekip ayrıca, İtalya’nın Napoli kentinde bulunan kendi fast-food ortak Welly’s’ restoranını kurmuştu.

John Richmond, bu Eylül ayında Milano Moda Haftası’nda yer alacak ve ayrıca SHIB temalı kıyafetleri sergileyecek. Bu kıyafetlerin en iyi ve tanınmış süper modellerin elbiseleri giydirmek için kullanılabileceği daha önce açıklanmıştı. Ayrıca Welly ekibi, bayilikler aracılığıyla satış noktalarını diğer çeşitli ülkelere genişletmeyi planlıyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : watcher.guru


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.