Nisan 30, 2022

Ünlü Analist Heyecanlandırdı! Bu Meme Coin BTC’den Daha Üstün Olabilir

Popüler bir Bitcoin savunucusu olan Roger Ver, yakın zamanda Dogecoin’in Bitcoin’den üstün olduğunu belirterek, Elon Musk’ın Twitter’ı satın alması hakkında yorum yaptı.

Kripto dünyasında yakından takip edilen bir analist de olan Roger Ver, kripto topluluğunda “Bitcoin Jesus” olarak da tanınıyor. Analist yakın zamanda paylaştığı bir gönderi ile sosyal medyaya geri döndüğünü açıkladı ve Dogecoin (DOGE) hakkındaki düşüncelerini yeniledi. Analiste göre DOGE savunucusu olarak da bilinen Elon Musk’ın Twitter’ı satın alması Dogecoin üzerinde oldukça olumlu etki yaratabilir.

Ver, Musk’ın Twitter kararını desteklediğini ve DOGE’nin Twitter’da oldukça faydalı olabileceğini düşünüyor. İlginç bir şekilde Ver, Dogecoin’in Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinden daha üstün olduğuna inandığını paylaştı. Ver, sıradan insanlar custodial cüzdanları kullanırsa, Bitcoin’in onu devrim yaratan tek önemli özelliği olan mahremiyeti kaybedeceğini savunuyor.

Bu durum, Dogecoin’in kullanıcılarına ve yatırımcılarına diğer kripto varlıklara kıyasla daha yüksek fayda, merkeziyetsizleşme ve kullanım kolaylığı sunacak üstün bir özellik. Ver’e göre saklama cüzları (custodial wallets) gizlilik ilkesini ihlal ediyor.

Çoğu merkezi borsa ve saklama cüzdanı, Bitcoin’i diğer kripto para birimlerinden ayıran ilkeyi ihlal ederek, kullanıcının kimliğinin doğrulanmasını gerektiren bir yapıda inşa edilmiş. Bu nedenlerden dolayı Ver, odağını Bitcoin’den Dogecoin ve Bitcoin Cash’e kaydırdı.

Kripto dünyasında Altcoin Sherpa takma adıyla tanınan analist ve trader ise Dogecoin fiyat rallisinin sürdürülebilir olmadığına inanıyor. Analistin görüşü, bir döngünün sonuna yakın olan güçlü perakende katılımının bir DOGE fiyat rallisi için ideal zaman olduğu yönünde.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : FXStreet


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.